Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mik a kedvenc beauty termékeid?

Mik a kedvenc beauty termékeid?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kíváncsi vagyok kinek mi a kedvence. :) Főleg a körömlakkok, rúzsok, highlighterek és szemöldökcuccok érdekelnek.


Köszi a választ. ;)



2017. ápr. 23. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Körömlakk - Moyra. Az összes körömre való termékem ilyen márkájú (lakkok, nyomdalemezek, nyomda, tükörpor). Mindig szép és tartós munkát tudok végezni velük, mellette az ára is rendkívül alacsony.


Rúzs - theBalm. Általában folyékony rúzsokat használok, minőségben pedig szerintem ez a márka teljesít a legjobban. Gyönyörű színek, nem szárítja az ajkakat, nagyon könnyű viselni és nagyon tartós.

Még az Aden rúzsok izgatják a fantáziámat, még nem tudok róla véleményt mondani, de nemsokára úton lesz egy csomagom.


Szempillaspirál, szemhéjtus - Rimmel Wake Me Up

spirál. Milliónyi szempillaspirált kipróbáltam már, de ez felülmúlja az összeset. Egyszerre hosszabbak és dúsabbak lesznek a pilláim, olyan, mintha feltettem volna egy műszempillát, de nagyon természetes hatású és nem lesz "pókhálós" a végeredmény.


Szemceruza, szemöldök, szemhéjpúder - Sleek. Nagyon szuper márka. Egyedül a folyékony rúzsaikkal nem voltam eddig elégedett, de a többi kozmetikai termékben nagyon erősek.

Én az "iDivine - Oh So Special" palettát használom. Csupa olyan szín van benne, aminek nap mint nap hasznát vehetem - matt, fényes nude és rózsaszínes árnyalatok, szilva, barna, fekete. Én egy nagyon világos színt szoktam használni, hogy a természetes fekete szemöldökömet egy kicsit hozzászelidítsem a szőke hajamhoz.

Illetve még van tőlük egy gyönyörű türkiz színű "Oh La La Liner" ceruzám, ami nagyon szépen mutat az alsó szempillatövemnél.

A négyes highlighterükről is ódákat zengenek a beauty bloggerek, alig várom, hogy én is a tulajdonosa legyek.


Műszempilla - Ardell. 100% emberi hajból készülnek, nagyon kényelmes viselni. Az én kedvencem a Fashion Demure fazon, ami egyszerű, de egyben nagyszerű. Nagyon természetes hatás érhető el vele, nem szúr, nagyon puha és bárkinek merem ajánlani.

2017. ápr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Körömlakkban én is Moyrás vagyok, bár nem is nagyon próbáltam mást. Még az Essencetől a pasztell színek vannak, colour and care. Nagyon gyorsan száradnak, szépek a színek (főleg így tavaszra) és nagyon szeretem, hogy az apróbb hibákat - kis belenyúlás, kihagyás- "kijavítja" magának. :D


Rúzs..hát, ha konkrétan rúzs rúzs, nem ceruza vagy folyékony, akkor a Milani és Rimmel by Kate.

Ha ceruza, akkor a Maxfactor - bár lehet csak a színe miatt vagyok belebolondulva - 14-es :D és szintén Milani.

Folyékonyból csak Colourpop-os van, de azokkal nagyon megvagyok elégedve.:) Illetve van még egy Kylie-m is, bár az ugyanaz a cég, szóval nincs igazán különbség a minőség között.


Highlighter..hmhm..Jeffree es Ofra..hát. Az Ofrának kellemesebb a textúrája, viszont színben a Jeffree jobban passzol HOZZÁM. Drogériásból, ami itthon beszerezhető, a Makeup Revolution Pro Illuminate is jó.


Szemöldök.:D Reeengeteg félét kipróbáltam.

Ceruzából nekem a Catrice, a hagyományos, nem az újféle, illetve a Maybelline Satin Duo.

Szemöldökporból Freedom és spirálból essence. Bár nekem az a színei és a kis aranyos csomagolása miatt.:D Mert tartani sajnos nemigazán tartja meg a szálakat (bár nekem semmi).

2017. ápr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Highlighterből Mac mineralize skinfinish- soft and gentle egyértelműen must have !!:) ha valamire szántok pénzt, akkor az legyen ez.

Rúzsból változó.. A maces rúzsok tartósak és szépek, a drogériásak között a maybelline jó nagyon.

2017. ápr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szempillaspirál: Maybelline Lash Sensational

Rúzs: MAC

Szemöldök: Essence Make Me Brow szemöldökgél

2017. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Koromlakkbol még nem talaltam igazan jot.

Ruzsbol Kiko, foleg a fenyesebb finish-sel rendelkezok.

Ajakapolobol Benefit Benebalm.

Highlightbol theBalm Mary Lou a kedvencem,alkalmakra pedig Anastasia Glow kit.

Muszempillabol Eylure (Grand Glamor,Texture 154, Exaggerate 141, Shining star).

Szemoldokre Miss sporty Savage vagy a Kiko automata ceruzaja

2017. ápr. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!