Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Néptáncosok milyen sminket...

Néptáncosok milyen sminket készítenek?

Figyelt kérdés
Mivel amatőr csoportban táncolok 8gy ezt nem tudom, de nagyon kíváncsi vagyok mert az őszi gála estünkre szeretnék készíteni/ készítettni (kozmetikussal). Tudom nagyon szolid szokott lenni, na de mégis. Köszi előre

2017. ápr. 23. 20:24
 1/3 anonim válasza:
Azért javasolt a smink, hogy az arcod ,, me follyon szét" tehát ne csak egy folt legyen. Ézért fontos a szemeket kihangsúlyozni, de a szemhély festéket inkább hanyagold, elég a szempillaspiral es a fekete szemceruza. A másik fontos a száj. Piros rúzs. Valakik tesznek fel pirosítót, de szerintem az felesleges, úgy is piros leszel :D
2017. ápr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm, de amúgy az ismerősömnek pontot vontak le minősítőn, a piros rúzs miatt....de egy gálára tökéletes
2017. ápr. 24. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:
világos szemhéjpúder, szempillaspirál, ennyi elég kb mint egy hétköznapi sminkelés. Piros az tilos. Az a "rosszkislányok" színe. Ünnepre még elmegy pl karácsonyra, szilveszterre, de ilyen eseményre a vörös szájat hanyagolja mindenki.
2019. dec. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!