Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Otthon felragasztható műköröm...

Otthon felragasztható műköröm leszedés?

Figyelt kérdés
Olyan helyen dolgozom ahol nem lehet és jövőhónapban lesz az unokatesóm esküvője és szeretnék szép körmöket. Mivel nem itt a közelben lesz kivettem egy hét szabadságot. Szóval ez idő alatt lefog jönni? Vagy letudom szedni? Köszönöm a válaszokat.

2017. ápr. 24. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd már a francba a felragaszthatós körmöket. Gyönyörű leszel mondhatom. Nem értem a műkörömről miért mindenkinek az orbitálisan hosszú karmok ugranak be, amikor a picike műköröm is lehet esztétikus és szép. A felragaszthatós köröm lehet, hogy még az esküvőn lejön. Ha a munkahelyed tiltja még a picike körmöt is, én azt javaslom, hogy átlátszó körömlakkal húzd át a körmeidet, de semmiképp ne vegyél ilyen bóvli dolgot, aminek gusztustalan a kinézete is.
2017. ápr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Körmösként se tudom ezeket ajánlani! Láttam már, hogy jön le. Vitte a köröm felső rétegét. Hetekkel később is lemezesen tört a csaj körme.

Ha szép akarsz lenni, akkor menj el manikűröshöz! Kérj francia manikűrt, festést, díszítést, amit csak szeretnél. Mehet rá egymozdulat virág, strasszkő, csillám por. Egy hetet is simán kibír.

A Japán manikűr is nagyon jó.


Ha olcsóbban akarod megúszni, akkor szépen reszeld formára, fesd ki a ruhádhoz illő színnel, és tegyél rá valami matricát. Ezekből a kínai boltokban meg az eurósban kaphatók is egész jók. Egy esküvőt ki fog bírni.


Mindenesetre sokkal jobban fog mutatni, mint amikor a nap végén már csak 6 műkörmöd van, meg 4 ronda saját. ;)

2017. ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!