FONTOS. (? )

Figyelt kérdés
Egy fülbe egyszerre 3 lyukat lehet lövetni?

2017. ápr. 28. 22:54
 1/8 anonim válasza:
Szerintem nem tesz jót, de miért nem kérdezel meg egy szakembert?
2017. ápr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1-es. csak kíváncsi vagyok rá mert lehet hogy valakinek van ilyesmiről tapasztalata
2017. ápr. 28. 23:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egyszerre kettőt lövettem, de nem volt vészes. Szóval három sem lehet durva szerintem. De ha arra vagy kíváncsi, hogy lőhet-e az ékszerész, arra az a válasz, hogy persze, orrvérzésig lőheti
2017. ápr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Blondie.W ***** válasza:
3 lyuk lehet egyszerre, nekem is úgy van. De hogy egy időben lőni, hát.. jó kérdés. Lehet picit megviselné a füledet.
2017. ápr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az egyik fülembe hármat szeretnék, a másikba 1-et. és mind a 4-et egyszerre. a 3-mas fülem később gyúgyulna be egyébként mint az 1-es? és ha az 1-es begyógyul tágítani szeretném majd kb 10mm-esre. szerintetek jól állna ez a tágesz/3 fülbevaló egy lánynak? amúgy 14/l vagyok ^^ és szerintem pár hónap múlva még lesz 2 száj pc--m és egy orr pc-m. egyébként a fültágesz hány mm-esen tud még visszaforni teljesen?
2017. ápr. 29. 00:18
 6/8 Blondie.W ***** válasza:
Nem értek a fültágítóhoz. De szerintem várj még pár évet amíg szétlyuggattatod a fejedet. Basszus, még csak 14 vagy... Hiába vennéd ki később, a lyuknak marad nyoma.
2017. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 nálam a kor nem számít. ha számítana, akkor a hajam nem lett volna kék xd (most sötétrózsaszín van benne...)
2017. ápr. 30. 12:42
 8/8 Blondie.W ***** válasza:
Kérdező, te tudod...
2017. ápr. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!