Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A karika fülbevaló mostanában...

A karika fülbevaló mostanában kiment a divatból vagy csak én nem látok senkin?

Figyelt kérdés

pár éve még a gyakoribb fülbevalók közé tartozott most meg nem is tudom mikor láttam utoljára bárkin azt. Nekem tetszene de ha senki se hordja nem akarok kilógni

18/L


2017. máj. 4. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Hordják még. De igazán nagy divat nem pár éve volt, hanem kb. 20 éve :)

Szerintem nyugodtan hordd, ami tetszik, nem baj, ha nem jön veled szemben mindenki ugyanabban. Sőt!

2017. máj. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak nyugodtan, még mindig divatosnak számít :D meg amúgy se baj ha picit kilógsz a sorból
2017. máj. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ense nagyon latok mar karikat de en hordom mert jol all..
2017. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Igazából most éli megint az aranykorát. nem tudom, hogy ti milyen social felületeken vagytok jelen, valamint milyen utcán jártok, de irtóra el van terjedve
2017. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Te jó isten. Azért néz ki mindenki úgy, mint a egymás klónjai, mert ilyen a gondolkodásmódjuk. Nem azt veszik fel, ami tetszik nekik, hanem azt, amit diktálnak nekik. Birkanyáj.


Ha tetszik, hordjad. És akkor mi van, ha más nem hordja? Örülj neki, hogy csak neked van!

Én személy szerint arra törekszem, hogy senki máson se lássam viszont a saját cuccaimat.


De ha akarod, állj be a sorba, majmold a többieket, legyél klón, és NE vedd fel, ami tetszik.

2017. máj. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!