Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 5000 forint egy napszemüvegért?

5000 forint egy napszemüvegért?

Figyelt kérdés
Ti kiadnázok 5000ret egy napszemüvegért vagy egy parfümért?
2017. máj. 4. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a napszemüveg jó akkor persze. Parfümért is, ha olyan. Azért ezek nem olyan nagy összegek, kivéve ha hó végén már éhezés van és minden forintot be kell osztani. Gondolj bele abba, hogy van aki egy hónapban eldohányzik, akár 30-40 ezer ft-ot is. Ahhoz képest még mindig értelmesebb erre kiadni a pénzt.
2017. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Anyámnak 20.000 ftos napszemüvege van én 2000 forintnál többet nem adnék érte.

Viszont parfümért simán de abból is inkább a netről megrendelem a teszterét aminek nincs doboza de dupla akkora az lehet akár 10.000 is de már ehez is nagyon kell tetszenie.

De egy kis 30-50ml es üvegért biztos nem adok ki 5000nél többet.

2017. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. 😊

Akkor lehet, hétvégén beszerzem őket. Csak hát a diákpénztárcának ez is nagy érvágás...

2017. máj. 4. 18:59
 4/10 anonim ***** válasza:

Nyilván attól függ mennyi pénze van az embernek. Én napszemüvegre nem szeretek költeni, volt már 10.000 feletti is, az sem bírta tovább mint az olcsó (kopik, eltörhet, elveszhet), szóval 2000 körül megállok.

Parfümre viszont simán költök, az nem kidobott pénz mert kb bármeddig eláll vagy eladható. Meg egy kicsit megszállott is vagyok ilyen téren.

2017. máj. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ki, mert ennyiért nem vészes.

az a h***e aki 50e ft-ért vesz napszemüveget meg 25e ft-ért parfümöt.

de sztem ilyen 2500-6000ft között normális.

2017. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én simán. Csak hát ugye ez olyan, hogy nem egy büdzséből gazdálkodunk. Neked kell tudni, hogy belefér-e a keretbe vagy sem.

A napszemüvegem majd egy nullával volt több, nekem megérte, megtehettem, kész. (Erre nem sajnálom, mert egy olcsóbb lehet, hogy véd az UV ellen, viszont sokszor torzít a lencse, az meg rontja a szemet. Persze nagyobb részt a márkát fizeti meg az ember nyilván. De 5ezer nem sok szerintem.)

Parfümre nem szeretek sokat költeni, van pár drágább a polcomon, de olcsóbbak közt is simán akad jó. Ha tetszik és nem okoz törést a költségvetésben, vedd meg, igazán nem nagy pénz érte egyébként. :)

2017. máj. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze. Én napszemüveget 3000 forintért vettem Olaszországban, és nagyon király, parfümöt meg drágábban is :D Vannak nagyon minőségi, természetes alapanyagokból készült parfümök, azokat bőven megéri.
2017. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Simán kiadok ennyit mindkettőre, többet is akár, mert belefér, de te diák vagy, nyílván más összegből gazdálkodunk, te tudod mennyi az, amit ezekre rá tudsz szánni.
2017. máj. 5. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, örülnék annyiért...:D


Nekem Rayban napszemüveg van 30-ért, és Versace parfüm 25-ért. :D

2017. máj. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Napszemüvegből 10-15-öt is szó nélkül ha minőségi is szép, parfümért is, a kedvenc parfümöm 30ml-es verziója akciósan ennyi.
2017. máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!