Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A DM-es Synergen márka jó?

A DM-es Synergen márka jó?

Figyelt kérdés
különösen a pattanástalanító tapaszára lennék kíváncsi. még érdekelne az alapozója, testápolója, tonikja stb...
2010. máj. 15. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem alapozóm van(folyékony). pont olyan árnyalata nincsen mint amilyenre szükségem lenne így keverek :D. amúgy meg.... széppé teszi szerintem a bőrt, de nem igazán takarja el a hibákat. én szeretem, de ha kifogy legközelebb mást fogok kipróbálni. szerintem egy esélyt megér, mivel nem egy nagy összeg(~600 forint). nekem viszont egész nap tart még ;)
2010. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem rossmannos?

Nekem van alapozóm, púderem és mosakodó gélem. Szerintem egész jó márka, ezek közül az alapozóval vagyok a legjobban megelégedve!

2010. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...bocsi véletlen írtam dm-t tényleg rossmanos a márka
2010. máj. 15. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:
igen én is elgondolkoztam utána h hopp nekem rossmanos alapozóm van és nem dm-es de akkor a kérdező írta el. nem gond értettük :)
2010. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A pattanástalanitó tapaszát felejtsd el, az nem ér semmit. De a pattanástalanitó gélje az nagyon jó! Kicsi kék tubusa van, és 15 ml-es. A barátomnak egyszer kijött egy ordenáré nagy ragya a hátára, és mikor azzal lekezeltük, akkor egyszer csak eltűnt.

Igaz, hogy többször is újrakentük ahogy beszivta, de a lényeg hogy visszafejlődött. A Clean&Clear pattanástalanitó gélje nagy csalódás volt, mert nyomába sem ér a Synergen-esnek. Még a kék szinű arcradirja is nagyon jó.

2010. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!