Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak szerintem drága a Kylie...

Csak szerintem drága a Kylie Cosmetics?

Figyelt kérdés
2017. máj. 5. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és ráadásul ócska is.
2017. máj. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd magad kellemetlenül hogy neked nincs, a legtöbben hamisítvány vesznek.
2017. máj. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Az ő cuccaiban konkrétan 80%-ban azt fizeted hogy ez Kylie Jenner márkája. Ugyanabban a gyárban készül ahol a Colourpop rúzsok és a formula is ugyanaz, de az övék már csak negyedannyiba kerül. És még a szállítás is olcsóbb tőlük. (ami elég érdekes mivel mindkettő kb ugyanonnan jön).
2017. máj. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2: Nem érzem magam kellemetlenül, mert van, de azért köszi az aggódást.:)
2017. máj. 5. 17:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon drága, ahogy mondták a Colourpop negyedannyiért kb ugyanazt árulja csak arról nem tudják elmondani divatmajmok hogy ÚÚÚÚ ez kájli dzsenner izé. (nem fikázni akarom aki hordja de valljuk be van aki menőzni veszi)
2017. máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő van, és őszintén mondom, hogy a Colourpop minősége szerintem még jobb is.:D

"Kényelmesebb" abból a szempontból, hogy nem ül bele az ajkaimon lévő gyűrődésekbe, míg a Kylie azt a részt be se fogja és eléggé látszik ha mosolygok.

(eredeti, mivel az oldaláról rendeltem)


Szóóóval, szerintem elég erősen túl van árazva.

2017. máj. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy MAC vagy bármilyen "elit márka" rúzsa lenne, akkor azt mondanám, hogy megéri az árát.

Viszont ezek a termékek kizárólag azért vannak ennyire túlárazva, mert egy szánalmas Kardashian csitri neve rá van nyomva.

Ugyanazokból az összetevőkből és ugyanott gyártják, mint a Colourpop rúzsokat, amik egyébként jó kis termékek, csak alapesetben negyedannyiba kerülnek.

De Jennerke még színekben sem találta fel a spanyolviaszt. Ugyanis az összes "Candy K, Koko K" rúzsnak már rengeteg éve van Colourpop-os megfelelője, sőt a Koko Collection is egy Valentin napi rúzscsomagról van másolva - annyi különbséggel, hogy a Kylie-ból kihagytak egy színt, így 5 helyett 4 darabot adnak sokkal magasabb áron. De bármilyen meglepő, a highlighter-pirosító színei is mind megtalálhatóak náluk is.

Pont ma rendeltem Aden rúzsokat. Félelmetes, hogy a Kylie rúzsok töredékébe kerül, mégis tud annyit, mint egy agyonfényezett Kylie Jenner termék.

Precíz applikátor, hatalmas színválaszték , elképesztő tartósság. Nem mellesleg ez a márka magyar.

2017. máj. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem éri meg. Csak a semmirekellő csajszika hatalmas vagyona emelkedik még tovább. Nem érdemel ennyi pénz, pláne hogy ötször annyiért ad el egy Colourpop által gyártott rúzst, amihez csupán a nevét adta. Kötve hiszem, hogy egy ennyire buta és ízléstelen csitrike kivenné a részét a tervezésben és a gyártási folyamatban.

Az irreális túlárazás mellett még a katasztrofális ügyfél kiszolgálás is ellenük szól. Ha elfogy egy termék, gyakran hónapokig nincs készletfeltöltés, nem vállalnak felelősséget az eltűnt csomagokért.

Arra is volt már példa, hogy törötten érkezett meg a szájceruza és félig üresen a rúzs. Külföldi videósokat is láttam, amit Kylightereket mutatnak be, és nem egynél, nem kettőnél fordult elő, hogy a tégelyb hiányzott maga a termék.

Szemétség és egyáltalán nem olyan kiemelkedő minőség, mint amennyire egyesek gondolják.

2017. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
Ártól függetlenül, szerintem egyik legjobb minőségű kozmetikumok. És nem azért mondom mert Kylie, hanem azért mert megvagyok vele elégedve teljes mértékben.
2018. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
35%
Emberek álljunk már meg! Igen drága, viszont megéri az árát! Olyan emberek akiknek meg nincs is Kylie sminktermékük azok meg ne szólják már le könyörgöm. Valóban részben a Kardashian-Jenner névtől kerül annyiba amennyibe, de ócskának semmiképp se ócska! Ami jó minőségű az sajnos a mai világban drága!
2018. dec. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!