Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Police férfi napszemüveget...

Police férfi napszemüveget lehet venni újonnan 13 ezer fotintért?

Figyelt kérdés
REgy hirdetésben láttam,vagy esetleg gagyi lenne?
2010. máj. 15. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nemhiszem :D Azok 30tól kezdődnek.
2010. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25ér is van,de az ugy is néz ki.:D 30 felett kezdődnek a jobb kinézetűek.
2010. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na ja,vettem észre hogy boltban 30 felett kezdődnek..:) az a baj hogy ahogy telik az idő egyre inkább úgy érzem hogy meg fogom venni boltban,:D bár tudom hogy pénzkidobás 30-at szemüvegre költeni,és akkor még nem is a 80 ezerért vennék...Max 10 et akartam erre szánni. Így voltam a cipőmmel is.
2010. máj. 16. 00:01
 4/6 anonim válasza:

24eFt felett vannak az igazi Police napszemüvegek.

Pl. itt [link]

13eFt-ért vagy használtat, hamisat vagy ő régit kaphatsz.

2010. máj. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt láttam,meg itt láttam használt ray bant is 10ért.Nekem kicsit gyanúsak h ilyen olcsók. Ha én gagyit akarnék eladni akkor csak 5-el adnám olcsóbban mint a boltban:D

2010. máj. 16. 11:00
 6/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok.10e Ft-ér RayBan?:D Szerintem annak köze sincs az eredetihez.:)Nem olcsó se a Police se a RayBan,de egyszer kell csak megvenni.:)Én boltban vettem RayBant 41e Ft-ér.Ilyet: [link]


10e Ft-ér én a Missiont ajánlom.:)

[link]

2010. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!