Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehet szalagból karkötőt...

Hogy lehet szalagból karkötőt csinálni? Ha megkötöm, akármilyen szorosan, akkor szétbomlik, mert csúszik. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

2017. máj. 15. 12:32
 1/4 anonim válasza:
Talán köss rá 2, vagy 3 csomót. Esetleg egy ragasztópöttyel erősítsd meg a csomót rajta. Vagy csomó+varrás. Nekem ezek jutottak eszembe. :)
2017. máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Első vagyok. Vagy a masni fontos lenne rajta? Ebben az esetben csinálsz egy masnit úgy, hogy a karodon van a szalag, és aztán ezt megerősíted varrással, majd egy helyen (lehetőleg középen, ne a masnin) vágd le, és ott mondjuk gombot, vagy tépőzárat varrhatsz rá. :D Bocsi, nem vagyok egy nagy DIY-guru, csak segíteni szeretnék.
2017. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szalagvég/szalag végzáró és kapocs.Ha a masni fontos rá akkor a másik oldalára varrj egyet.

Ha nem akarod hogy látszódjon a kapocs akkor tényleg tépőzár, mint korábban írták.

Vagy csináld másféle anyagból, ami kevésbé csúszik.

2017. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Viszont szerintem csinálhatod úgy is a tépőzáras megoldással, hogy első körben egy sima szalagot méretezel a kezedre és azon a végén, amelyik felülre esik majd ha felveszed oda rávarrsz egy masnit, hogy ne látszodjon.Masnit készítest meg találsz googleön vagy pinteresten, de ha nem találsz szólj és leírom. :)
2017. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!