Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hosszú műkörmös lányok, hogy...

Hosszú műkörmös lányok, hogy törlitek ki a feneketeket?

Figyelt kérdés
Komoly kérdés, nem jöttem rá
2017. máj. 20. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ezen én is gondolkoztam már egy jó ideje. Kíváncsi vagyok én is rá.
2017. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Vecepapirral. Semmi extra nincs benne, gondolom te se a kormoddel szoktad kaparni... nem oszt nem szoroz a mukorom, akarmennyire hihetetlen
2017. máj. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Papírral ;)
2017. máj. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
A technikáját egyszer leírta valaki, hogy így az ujjra teszik hosszában a papírt. Élmény volt elképzelni.
2017. máj. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Ugyanugy, mint mukorom nelkul. Wcpapirral.

Mert te az ujjad hegyevel torlod ki a segged vagy mi?

2017. máj. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Én nem, de nem értem, hogy ezen mit kell sértődni. Aki leírta, tök normális volt. Nekem nem volt soha műkörmöm, és engem is mindig érdekelt. És ahogy az a lány leírta, én nem úgy törlöm.

(Mintha az ujjam hosszában bankkártya lenne, a fenék meg a leolvasó. Nekem ez új volt.)

2017. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt műkörmöm. Úgy töröltem vele feneket, ahogy műköröm nélkül. WC-papír letép, félbehajt, ujjaimmal (nem körömmel) fogom, megtörlöm. Ti sem dugjátok fel az ujjatokat a segglyukatokba törlés közben, gondolom...
2017. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!