Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok Kecskeméten, vagy...

Tudtok Kecskeméten, vagy környékén olyan helyet, ahol SZÚRNAK porcba?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék porcba fülbevalót csináltatni, de Kecskeméten nem találtam eddig senkit, aki vállalná. Elsősorban szúratni szeretném, nem lövetni. Név szerint a Helix és a Tragus-on gondolkodtam eddig. Valaki esetleg tudna valami nem arany áron dolgozó, megbízható helyet? És valaki, aki benne van a témába tudna mondani pár dolgot, hogy fáj-e stb?!

Előre is köszönöm:))



2017. máj. 26. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:

A passage úzletházban a tetoválos srácot kérdez meg piersinget fülbevalot is csinálnak

Ha 18 el multál és vállalják mindent el momdanal rolla és azonnal meg is csinálja


Én tetkot csináltattam ott mindent el mondott a tetoválo srác és egy héttel késöbb már fel is varta amit akartam azóta már 2 tetkot csináltattam nálla és most készülőben vagy egy elég nagy tetko a bal karomra teljesen végig

2017. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!