Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves kortól lehet fültágí...

Hány éves kortól lehet fültágítóm? Kell szülői beleegyezés?

Figyelt kérdés

2017. máj. 29. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra nem hinném, de menj be szalonba és kérdezd meg. Kapsz kezdésnek 2mmes tágított aztán mm-ként növeled 2-3 hetente. De belenyomják neked a 5mm-rt is meg annál feljebb is. Szerintem annak nincs értelme...nyugodtan kell ezt.. Én most tartok 5mm tágításnál.. És 2 hónapja kezdtem..(vhogy így, ja)
2017. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Már nem divat a fültágító. 4 éve volt az.

De szalonba szülői beleegyezéssel már 10 évesen is megcsinálják ha annyira kell.

2017. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6%
ne tedd! annyira csúnya :-(
2017. máj. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem akarlak lebeszélni, de ez még annál is rosszabb, mintha az aktuális szerelmes nevét tetováltatnád magadra.

Azzal a különbséggel, hogy az utóbbit szép összegekért el tudod távolíttani, a kinyúlt, szétszabdalt fül pedig soha nem lesz olyan, mint eredeti állapotában, ha esetleg megbánnád.

Egyébként is szerintem kifejezetten csúnya és igénytelen.

Inkább hordj "fake plug"-ot, nekem is van.

Nagyon vagány tud lenni, mégsem okozol kárt magadban.

2017. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!