Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Forgassam a fülbevalót, ha...

Forgassam a fülbevalót, ha fülcimpába lövettem?

Figyelt kérdés
Ma lövettem két lyukat a fülcimpámba, és a lány azt mondta a szalonban (westend), hogy ne forgassam, ne piszkáljam, legalább egy hónapig hagyjam békén, csak kenegessem ilyen utókezelő gyulladáscsökkentővel, amit ott vettem hozzá, esetleg borogassam kamilla teával. Viszont ahogy utána néztem egy csomóan azt írják, hogy forgatgatni kell időnként, hogy ne nőjön rá a fülbevalóra a bőr. Most akkor forgassam vagy ne? Lehet baj abból ha nem forgatom? És ha forgatom milyen időközönként kell?

2017. máj. 30. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell forgatni, a sok idióta okostojás csak mondja a hülyeséget. Nem kell forgatni, hagyni kell békén, a füllbevaló ugyaolyan, mint a piercing, sz"al no para, nem fog történni semmi...


(13 piercing van csak az arcomban...)

2017. máj. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hű, az szép :D Köszi szépen! :)
2017. máj. 30. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!