Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a jobb óra márka S....

Melyik a jobb óra márka S. Oliver vagy a Casio esetleg ezen kívül mit ajánlanál?

Figyelt kérdés

a kettő közül melyik a jobb?

[link]


[link]



2017. jún. 12. 19:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
vagy még szóba jön a Fossil, az milyen?
2017. jún. 12. 19:15
 2/14 A kérdező kommentje:
2017. jún. 12. 19:15
 3/14 anonim ***** válasza:
Casio és a Fossil nagyon jó márkák.Az S.Oliverek nekem nem tetszenek.Ezen kívül Markd Maddox,Daniel Klein vagy Daniel Wellington esetleg Michael Kors.
2017. jún. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha minőségi órát akarsz, akkor a divatcégekét elfelejtheted...Azok jelentősen túl vannak árazva


Casio, Fossil az óramárka, tőlük nyugodtan válassz.


Van amelyik Daniel Klein órában citizen szerkezet van, azt is nyugodtan. Nekem kettő is van , szeretem őket.

2017. jún. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzt szánsz rá? Casionak vannak már egész olcsó darabjai. Én a divatórákat (S. Oliver, Fossil, Daniel Klein, Daniel Wellington stb) elfelejteném. Tissot, Seiko és Citizenem van, imádom mindhármat. Persze kinek mi.
2017. jún. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Max 20-at szánok rá.
2017. jún. 15. 14:48
 7/14 anonim ***** válasza:
Na akkor annyiért a Casio, vagy az Orientre mondják még, hogy jó ár/érték arányú.
2017. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ötszámjegyű (forintban) árkategóriában Casio, Orient, Citizen, Seiko, mind jó és megbízható márka.


Fossil számomra erősen határeset.


Ruhamárkát semmiképp ne vegyél, ha órát szeretnél és nem egy ruhadarabot. ;)

2017. jún. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A linkelt Casiót megvenném a tizenéves nagylányomnak (ha lenne lányom). De azért ez a műanyag ház erősen tinédzseressé teszi. Egy fém házzal és fém szíjjal ugyanez a modell már sokkal nőiesebb lenne.
2017. jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A fossil meg a többi ilyen divatszemét részemről felejtős!

Vegyel valami egyszerűbb casiot!Örök darab lesz

2017. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!