Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Louis Vuitton Neverfull...

Louis Vuitton Neverfull Replika hordás, vélemények?

Figyelt kérdés
Azért hordanám (utazáshoz és bevásárláshoz) mert sehol sem találtam még egy ilyen gyönyörű barna kockás táskát, pedig kerestem, de csak ez van. Örülök is hogy nincs rajta márkajelzés, csak a kockák. Nincsenek hamis táskáim, de egyszerűen ez a szín és minta az álmom... Ahogy láttam nagyon jó minőségű ez a táska amit rendelnék :)

2017. jún. 17. 10:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Egyébként így nézne ki. :)

[link]

2017. jún. 17. 10:43
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Ja, végül is, a barna kockában a vuitton felirat nem márkajelzés
2017. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
arra gondoltam hogy nem feltűnő mint a hatalmas LV logók..
2017. jún. 17. 11:09
 4/14 anonim válasza:
100%

Mivel legtöbben nem fogják tudni, hogy neked nem a márka számított, hanem a szín, ezért sajnos prolinak fogják titulálni így is. :\


De tényleg jól néz ki.

2017. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd meg.


Ne érdekeljen más véleménye. Volt olyan, tetszett valami, nem mertem megrendelni, mert azzal foglalkoztam, mit gondolnának mások... mire végre rászántam magam, kiment a kínálatból... meg is bántam.

Ha neked tetszik, tessék beszerezni!

(Mellesleg Mo-n 10-ből 10 ember replikával rohangászik, szóval. :"D)

2017. jún. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. jún. 17. 11:33
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Ez képen se néz ki jól, élőben még kevésbé fog. 2 hetet adok a fülének, mielőtt leszakad. Személy szerint inkább mennék egy szemeteszsákkal utazni és bevásárolni, mint ezzel.
2017. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
van egy hasonló shopperem, és az még mindig olyan mint az új. Hátha ez is z lesz:)
2017. jún. 17. 19:26
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ciki hamisítvánnyal járni. Még ha olyan lenne, ami csak inspirálódott róla, az oké, de ez konkrét márkajelzéssel hamisítvány.


Az más kérdés, hogy a képen iszonyat gagyinak tűnik a táska, kínai piacon jobb minőséget lehet kapni. Mondjuk én ezt eredetiben sem venném meg, mert nagyon öregasszonyos ez a minta is.

2017. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
egyebkent az igazi is pont így néz ki. de nekem a mintaja tetszik es hogy lehet bele pakolni
2017. jún. 22. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!