Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan mondjam meg anyukámnak...

Hogyan mondjam meg anyukámnak hogy sminkelek?

Figyelt kérdés

Én már sminkelek és alapozó szempillaspirál meg stb.De anyukám nem tudja.Mindig úgy sminkeltem hogy nem tudta és még most sem tudja.És nem tudom hogy mondjam el neki , mert nehézkesen érti meg ezt a smink dolgot..mindig azt mondja még kicsi vagyok hozzá..Szerintetek is ?

14/L



2017. jún. 19. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
8%

Édesanyám,nem vagyok megelégedve a testemmel,úgy érzem ha kifestem magam szebbnek látnak majd és jobban el tudom fogadni saját magam is



Egyébként nem tudom,én alapból sminkellenes férfi vagyok,szerintem undorító,mintha behúztak volna úgy néz ki..

Attól meg hánynom kell amikor a szemüknél matatnak a ceruzával a csajok


Természetesen vagytok a legszebbek :)

2017. jún. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod megmondani akkor ne mondd meg.Ez nem olyan dolog amiről feltétlenül tudnia kell. Nálunk ez így nézne ki:

-Anya!

-Mivan?

-Mostantól Sminkelek

-jóvan

2017. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Korrektoron és szempillaspirálon kívül másnak nincs keresnivalója egy általános iskoláson.

Középiskolába már mehet kicsit több is, de az erős maszk ott is ugyanúgy nevetséges és szólhatnak is érte.

2017. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak észreveszi majd...:D én lassan másfél éve sminkelek és nem szóltam anyámnak róla, persze már rég feltűnt neki... Elvégre például síráskor valószínűleg nem a szemem kezd el feketén folyni és nem is maguktól tűnnek el a bőrhibáim 10 perc alatt.:'D
2017. jún. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem anyukád tudja, hogy sminkelsz, ő szült tèged, nevelgetett egèsz èletedben, ismeri minden porcikádat, el nem tudom kèpzelni hogy egy szülő nem látja hogy a gyerekèn van smink, vagy teljesen tiszta az arca, mèg akkor is ha csak termèszetes sminket raksz fel.
2017. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám az alapozót soha nem látta, mindig csak akkor hitte, hogy ki vagyok sminkelve, mikor a pillám ki volt festve.
2017. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12%
Az első válaszolóval értek egyet. Értsétek már meg hogy nem az a normális, ha kivakoljátok a fejeteket akkor is ha csak lementek a sarki boltba.
2017. jún. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!