Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gél lakkozás alapanyagok,...

Gél lakkozás alapanyagok, kiegészítőket vásárolnék segítség kellene benne. Rendeléssel kapcsolatban segíteni?

Figyelt kérdés

Tudom nem pont ide tartozik de nem igazán tudtam eltalalni hová irhatnam ezt.


Szóval szeretnék vásárolni online gél lakkozáshoz dolgokat. (Bonder, prep, fixáló stb.) Tudom mik kellenek de nekem egy olyan oldal kellene akik viszonylag vagy egyáltalán szállítanak kulföldre (Ausztriába)

Tudna valaki ilyen oldalt mondani?


2017. jún. 25. 15:03
 1/3 anonim válasza:
Próbáld meg aluexpressen az mindenhova szállít az egész világon. Fizetni már bármilyen kártyával lehet rajta viszont egy hátránya van az hogy 3-4 hét a szállítási idő. De amúgy nagyon jó oldal mi is onnan szoktunk mindenfélét rendelni. És ha esetleg nem jön meg az áru akkor írsz az eladónak és visszautalja a pénzt. Szerintem próbáld ki😉
2017. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Első vagyok bocsi elírtam *aliexpress
2017. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2017. jún. 28. 05:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!