Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan drogéria Budapesten...

Van olyan drogéria Budapesten ahol sok parfümöt meglehet szagolni? Melyik az a DIESEL parfüm amit keresek?

Figyelt kérdés

Rossmannban nem lehet, DM-ben minimális mennyiségű van a polcokon... Douglas-be én be nem megyek :) Milyen lenne már, ha szagolgatni mennék be, aztán eljönnék...

Aukciós oldalon szeretnék megvásárolni egy parfümöt. Diesel és annyit tudok róla, átlátszó üvegben van, az illata pedig... nem tudom leírni. Nem az a nagyon édes, inkább komoly illata van, már nem az a tizenévesekhez illő.

19 vagyok, és már 4 éve megakarom venni :D de komolyan. Nővérem használja ezt, de sosem kérdeztem meg tőle (nem beszélünk).

Melyik lehet ez a parfüm amit keresek? Valaki tud segíteni? Ha nem, akkor elkel mennem valahova szagolgatni :)


2010. máj. 21. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem meg nyugodtan menj a Douglas-be. Ha kinézek egy új illatot a neten, mindig oda megyek megszagolni, mert szinte az összes jó parfüm megvan egy helyen és nem lihegnek eladók a nyakadban. Hidd el, hogy senki nem fog kinézni, amiért szagolgatsz és nem veszel semmit. Ott vannak a teszterek, a kis papírcsíkok, használd bátran.
2010. máj. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hmm... hétvégén megyek pestre, akkor megpróbálom :)

Ha tényleg nincs belőle baj, akkor megéri ;)

köszönöm :)

2010. máj. 21. 08:47
 3/3 anonim ***** válasza:
én is mindig bemegyek szagolgatni ha az árkádban vagy arénában vagyok, és eddig soha nem vettem semmit :D nyugodtan menj be, azért van a teszter hogy megszagold
2010. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!