Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldök probléma! Valaki?!?!

Szemöldök probléma! Valaki?!?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valaki tud tanácsot adni, hogy a szemöldököm szépen fixálva maradjon? Reggel szemöldök kefe segítségével a szálakat beállítom, de a nap végére elveszti a formáját.

És mivel rajzoljam meg a szemöldököm? Szóval csak egy kicsit szeretném kiegészíteni, csak nem tudom, hogy mivel. A poros állagú festéket próbáltam, de eléggé mű hatást keltett.

Előre is köszi!



2017. júl. 10. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen zselé amivel tudod fixálni. Vagy hajlakkal.
2017. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Egy sima matt szemhéjfesték, én is azt használok, és egyáltalán nincs mű hatása. Utánna pedig egy kis kefe és hajlakk segítségével fixálni tudod. Ha nincs kis keféd, akkor mosd el az egyik régi szempillaspirálod keféjét, ha minden nap használod legalább hetente tisztítsd ki belőle a hajlakkot.
2017. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És van valami vélemény a szemöldök spirálról?
2017. júl. 10. 22:56
 4/6 anonim válasza:
100%
Attól függ milyet veszel, nekem volt egy ami annyit ért, mint halottnak a csók. Ha azt veszel mégis akkor színezettet ne átlátszót!
2017. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fogkefe + hajlakkal is tudod fixálni.
2017. júl. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Freedom Brow Pomade
2017. aug. 6. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!