Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avon Spectra Lash szempillaspi...

Avon Spectra Lash szempillaspirálról vélemény? Tényleg annyira dúsít ahogyan az újságban írják?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az ilyenekben már nem hiszek. A supershock szempillaspirálra is mondták hogy dúsít, hosszít, sokkoló a hatása. Nekem olyan van. De nem lett tőle dúsabb. Azt elismerem, eddig ez a legjobb amit kipróbáltam, de dúsabb nem lett.

Szerintem ez a dúsítós dolog nem valami reális. Ezért használnak a sminkesek is sok esetben még műszempillát. A kevésből ugyanis nem lehet egy-két mozdulattal szuperdús, lélegzet elállító pillákat varázsolni.

Biztos jó, de ne várj tőle sokat.

2010. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az avonbol a superfull a legjobb
2010. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem eddig a Super Extend vált be a legjobban. Tényleg olyan mint amilyennek írják.

De ez a háromszoros dúsítás... háát nemtudom..

2010. máj. 25. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!