Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok D&G David Beckham...

Hol tudok D&G David Beckham rózsafüzért venni?

Figyelt kérdés
Neten találtam már de annyire nem bízok meg az ilyen vásárlásba pláne hogy ajándékba venném. Nem tudtok ajánlani boltokat ahol láttatok már?
2010. máj. 21. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
rózsafüzér ? katolikus vagy ? Ha igen akkor meg minek D&G-ás ?? Nem fog attól Isten jobban szeretni.
2010. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jaj dehogy katolikus. csak egy divatmajom páwa cicafijúú*.*

-.-"

2010. máj. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az Andrássy úti D&G még nem jutott eszedbe??

egyébként meg ha csak simán egy rózsafüzért akarsz venni, nem kell a D&G. elsővel értek egyet, ha katolikus vagy, Isten nem attól fog megsegíteni, hogy D&G rózsafüzéred van. vagy nálatok ez a menő a templomban?? -.-

2010. máj. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen nállunk ez, és nem azt kértem h oltsatok le hanem válaszoljatok

Köszi

2010. máj. 23. 15:48
 5/6 anonim válasza:

neten nagyon sok helyen árulják, h eredeti e, azt nem tudom, mondjuk inkább ebay ha netről akarod :)

és ez nem tré, ha neki D@ G kell ,akkor az kell, nektek nem mind1 :)....nekem meg világoskék van, de tervezem ezt a Gabbanát is ;)) és nem azért mert Isten jobban szeret, mert igényem van rá ;)

2011. ápr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mady válasza:
Mint irta ajándékba szánta tehát nem kell leszólni.
2011. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!