Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit hallottatok az Estée...

Mit hallottatok az Estée Lauder Double Wear alapozóról, a sminkfixáló spraykről? Továbbá mit tudtok a Clarins Lisse Minute Base Comblante szilikonos bőrkiegyenlítő krémet, ami alapozó alá való? Ilyen termékeket Douglasben lehet kapni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet a Douglasben. A Double wear elég erős fedésű alapozó. A többi terméket nem ismerem.
2010. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infot. Még annyi érdekelne, hogy mennyire tartós, kb hány óráig marad fent? Nem lesz tőle "olajosan" csillogó a bőr, mert nekem mattítós alapozó kéne, de csak akkor venném meg, ha tényleg jó, mert nem olcsó.
2010. máj. 26. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem elég zsíros bőröm van,és eléggé fénylett már 3-4 óra után a EL Double Wear alapozótól.Annyira nem jó,mint amennyiért adják(8-9000Ft).Én egyszer vettem,de többet nem fogok.Állítólag a Mac Face and Body és a Chanel Mat Lumiére a legjobb zsíros bőrre.Bár én ezeket még nem próbáltam.Elég húzós árban vannak ezek,de lehet,hogy megéri.
2010. máj. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Egy negatív vélemény bőven elég ahhoz, hogy ne költsek rá ennyit. Keresgélek tovább, erről a másikról viszont csak jókat hallottam eddig. Köszi még egyszer is.
2010. máj. 31. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!