Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan, mivel, és milyen...

Hogyan, mivel, és milyen gyakran tisztítjátok a sminkes ecseteiteket?

Figyelt kérdés

porpúdernek azt a szivacsát,alapozós szivacs(vagy ezeket nem lehet?),applikátor,rúzs/szájfényecset,arpcír,porpúder ecset,szemhéjfestő(nem az applikátor,hanem a szálas!)

Ja és nem találtam sehol sem alapozós ecsetet,és vettem arcpíreset,és evvel viszem fel az alapozót.Nagy baj?Hamar tönkremegy így?Am ezt mivel lehetne tisztítani?

Előre is köszii:))


2008. okt. 18. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Nem nagyon szokták ezeket tisztitani semmivel. a púder, pirositó, szemhéjecseteket ki szokták porolni általában az elég. Az alapozó szivacsnak sem árt ha nem tisztitod ki. Időközönként újakat szoktak venni ha már nem annyira jók. Esetleg vizzel átmoshatod és megvárod amég teljesen kiszáradnak, de nem nagyon tesz jót a minőségüknek. Púderecsettel felvinni alapozót szerintem nem túl célszerű. Inkább használj mindenhez külön ecsetet és szivacsot. Nem olyan drágák.
2008. okt. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor váltom őket, ha már elrongyolódtak, viszont a kozmetikusomtól azt tanultam, hogy samponos langyons vízben kell kimosni és alaposan kiöblíteni majd megszárítani. Én minden nap sminkelek, szóval hetente egyszer mosom őket.
2008. okt. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Például egy alapozóecsetnek jó,ha mosod,mert a bacik benne vannak... Ezeket általában speciális ecsettisztítókkal szokták tisztítani, pl. MAC, vagy olivaolajjal, sampon. De az nagyon fontos,hogy rendesen legyenek megszárítva.
2010. ápr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!