Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok olcsóbb és jó minőség...

Tudnátok olcsóbb és jó minőségű szemöldökceruzát ajánlani?

Figyelt kérdés
Szőke hajamhoz szintúgyvilágosa szemöldököm. Barátaim,közelebbi ismerőseim szoktak azzal viccelődni hogy az út másik végéről nem látszódik a szemöldököm. Ezt persze nem veszen sértésnek viszont engem is zavar egy kicsit ezért úgy gondoltam hogy előbb inkább megrajzolnám magamnak hogy jól állna e. Viszont én n értek hoztá, a sminekéshez sincs sok tehetségem ezért szeretnék tőletek tanácsot kérni hogy nektek mi vált be. A válaszokat előre is köszönöm :)
2017. júl. 25. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem ceruzám van, mert azok általában olajos alapúak, és szétmázgálódik a meleg hatására.

Nem mondom, hogy legolcsóbb, de én vettem DM-ben szemhéjkihúzó ecsetet, ez egy kicsi, vékony ecsetke, a feje el van hajlítva, kb. 700-800 Ft körül volt akkor. A kihúzáshoz pedig vettem egészen sötétbarna szemhéjfestéket, azt hiszem Essence "I love nude" a márkája, én ezt szoktam meg, de biztos van olcsóbb is, a lényeg, hogy nagyon sötét legyen. A kihúzás menete pedig az, hogy bevizezett, de nem csurom vizes ecsettel veszek fel a szemhéjfestékből, először a kezemen tesztelem, hogy ne legyen túl erős, és így viszem fel a szemöldökömre.

2017. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Yves nagyon jó, és nekem is olyan világos a szemöldököm mint neked
2017. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez én is írok, mert érdekelne.

Én alapvetően szemöldökkrémet használok, nem is olyan nagyon olcsót, de jó lenne vmi jobb minőségű, nem túl száraz ceruza azokra a napokra, amikor csak egy pici igazítás kell / jóval natúrabb külsőt szeretnék.

A NYX Micro Brow-val szemezek amúgy, de ha ennél van olcsóbb és jobb verzió, az jó lenne (én ceruzából eddig csak Catrice-t használtam, de az nem jött be).

2017. júl. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Olcsó ceruzának én a Catrice-t ajánlanám, azt aminek a másik fele egy kefe. Ezzel nagyon jó szemöldököt lehet rajzolni. :) Egy hátránya van: ez könnyen lejön, tehát nem nyúlkálhatsz hozzá. :D Szemöldök fixáló zselével egy kicsit tartósabb, és nem mászkál el. Az igazi persze egy szemöldök gél/zselé. Ez olcsóbb: [link]


Ez már egy drágább, de megéri az árát: [link]

2017. júl. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2017. júl. 26. 10:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Catrice, Essence

Mindkettő 1000 Ft alatt és nagyon jók

2017. aug. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!