Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemceruzát ajánlotok?

Milyen szemceruzát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Max 500 ft-ért,olyat ami tartós, erős sötét színe van. Eddig kínaikban vettem 150 ft-ért amit minden ismerősöm dícsért hogy még nap végén is látszik, de sajnos seholsem találom azt a fajtát már.

Illetve honnan tudom megállapítani még vásárlás előtt, hogy befogja-e rendesen a vízvonalat? Mert hiába próbálom a kezemen, ott szépen fog, de a szememnél már megse látszik


2017. júl. 30. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Lady Ann "márkájú", nagyon tuti.

Nem használok olcsó sminkcuccokat, de olykor tényleg a legolcsóbba közt lehet megtalálni a legjobbat. Kb. 8 éve használom ezt a fajta szemceruzát, szerintem a legjobb. Innen rendelhető: [link]


De nyilván a postaköltség miatt csak nagy tételben éri meg, vagy ha többen rendeltek. Viszont 100 forintos boltokban is szokott lenni.

2017. júl. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Avon Color Trend
2017. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!