Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki sminkeli magát 11-12 évesen?

Ki sminkeli magát 11-12 évesen?

Figyelt kérdés
Én 12 vagyok lány és az osztálytársaim fiatalabbak és sminkelik magukat használnak pár cuccot de láttam már óvodást is be festett hajjal

2017. aug. 10. 19:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja bocsi a kérdés ti sminkeltetek magatokat 11-12 évesen meg a másik kérdésem en normális vagyok vagy nem vagyok hogy ennyi idősen nem sminkelem magam ? Helyes irásert bocsi
2017. aug. 10. 19:28
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Kedvem támadt felakasztani magam...
2017. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a lanyom lennel es sminkelni akarnal 11 evesen, ugy nyakon hajitanalak, hogy nem koszonned meg. Mindkettonk szerencsejere, nem vagy.
2017. aug. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De én nem sminkelem magam
2017. aug. 11. 08:36
 5/10 Mirtiádész ***** válasza:
Szerintem, ha valaki 11-12 évesen sminkeli magát, az először is nem normális, másodszor hamar tönkre fog menni a bőre, harmadszor pedig képzelheted, hogy akkor ha majd 16 éves lesz, akkor...már sminkben is fog aludni??? Vagy mi???
2017. aug. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én 15 vagyok mégse sminkelek. Ünnepségekre vagy ha olyan alkalom van, akkor csak szempillaspirál.
2017. aug. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

16 éves vagyok és nem sminkelek.

Max ha tényleg vészhelyzet van. És akkor egy kis korrektor de ennyi.

2017. aug. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális vagy. Csak ez a mai elveteműlt társadalom a nem normális.
2017. aug. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Voltak osztálytársaim, akik ennyi idősen sminkeltek. Igen, a „rbancok”...


14/l

2017. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ovodáson a smink nevetséges, nekem ovis koromba gyerek sminkjeim voltak szajfeny meg szemhejpuder sose sminkeltem csak max a körmöm festeték ki amit le is kavartam sokszor, sose érdekelt olyan kicsinek a smink csak max anyukámat néztem ahogy sminkeli magát és akkor érdekelt mit csinál mert kicsinek is magyon lányos voltam ami nem változott most sem, 13 evesen sminkeltem alkalmanként, 14 évesen mindenap sminkeltem suliba szempilla spirál alapozo, korrektor, puder, es ajakapolo, 15, evesen csak tust huztam vekonyan, 16 evesen mindent hasznaltam, és 17 vagyok most de ritkan sminkelek a korona miatt mivel nem megyek suliba es így minek sminkeljek ha ugyse megyek ki gyakran csak vasarolni megyek neha le, de kb itthon vagyok mindig amiota elkezdódött ez a szar, amint indul suli nekem mert most ujat keresek ujra fogok sminkelni.
2020. szept. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!