Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel mossam le a sminkem?...

Mivel mossam le a sminkem? Házi sminkelmosók érdekelnének. Többi lent.

Figyelt kérdés

Nyaralni megyünk, ezért úgy gondoltam hogy nem viszem el a nagy micellás vizemet, hanem csinálnék egy házi sminklemosót egy kis flakonba és azt vinném el. Azt tudni kell hogy csak alapozót, korrektort, és szemöldökport használok.

Ki használt már házi sminklemosót? Milyen volt, és hogyan készítettétek el? Lehetőleg otthon megtalálható dolgokat írjatok.:) nagyon köszönöm!

14L



2017. aug. 11. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Amióta sminkelek mindig szappannal mosom le. Beszappanozom az arcomat, a szememet és bő vízzel lemosom. Meg volt olyan, hogy nivea krémmel utána korrigáltam.

Ennyi.

2017. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De én nem akarom szappannal szárítani az arcom.. Meg amúgy is belemegy a szemembe..
2017. aug. 11. 14:25
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

bele megy a szemedbe :D

ha behunyod, kislány, akkor nem megy bele


a két szemedet szappanozd csak be, ennyi


13 éve így csinálom, és semmi bajom nincs tőle

2017. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem töltesz át a micellásvizedből egy kisebb flakonba? Egyébként szerintem egy üveg micellásvíz bárhol elfér, akkor is ha nagyobb kiszerelés, azon az egy üvegen már nem múlik semmi és akkor erről már tudod, hogy jól használható, bevált.
2017. aug. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Veszel DM-ben cold cream-et, a baba cuccoknál van. Semmi nem szedi le jobban a sminket.
2017. aug. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Aha oke de tudod kislany a szappan szaritja az arcom... A tobbieknek koszonom a hasznos valaszt!:) az a gond hogy tenyleg szeles es nagy a micellas vizem flakonja es a borondom nagyon kicsi. De akkor lehet toltok at egy masik kis flakonba.:)
2017. aug. 11. 15:34
 7/10 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=UE7Pn3dP7gA

Ez nagyon hasznos, érdemes kipróbálni.

2017. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Kókuszzsírt tudom még mondani
2017. aug. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Át töltöd kicsi flakonba. Például drogériában is tudsz venni kicsi flakont amibe át töltöd. Sőt ha több van egy csomogban azokba még tudsz tölteni tusfürdőt sampont. És így kevesebb helyet is foglal.
2017. aug. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én gyógyszertári testápoló-krémmel szoktam minden este! Nagyon bevált!

És még olcsóbb is, de nagyon-nagyon sokkal!

2017. dec. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!