Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tartós testfestékkel tusvonala...

Tartós testfestékkel tusvonalat húzni?

Figyelt kérdés

Elegem van már abból, hogy egy csomó idő elmegy a sminkeléssel, és annak eltávolításával. A tartós szempillafestés mellett azon gondolkodom, hogyan lehetne tartós tusvonalat húzni sminktetoválás nélkül. A henna nem jó, mert nem akarom ideiglenesen se, hogy narancssárga legyen a vonal.

Ezért a testfestéken gondolkodom, ami pár napig fent maradna. Találtam is egyet: [link]

Szerintetek ez jó lehet ilyen célra is? Vagy van más ötletetek? A felső szemhéjam külső oldalára szeretném, és alulra, NEM a vízvonalra, hanem a szempillák tövébe.



2017. aug. 14. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
ez alkoholos.. nem tudom h jó lenne e.
2017. aug. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, de nem menne bele a szemembe, mivel nem a vízvonalra húznám, hanem alá.

Olyat szeretnék, ami nem jön le, ha reggel megmosom az arcomat, és a szememet. Ez vízálló, és elvileg 3-7 napig tart.

2017. aug. 14. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Én láttam tusvonal tetoválást,de elég fájdalmas lehet,de szeritntem sem jó ötlet a testfesték mert akár a gőzök(amikor megszárod párolog a termék)is irritálhatják a szemed.
2017. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!