Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A PamKutyás Despacito paródiáb...

A PamKutyás Despacito paródiában milyen márkájú napszemüveg van a "gyorshajtó" srácon?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=UC7q7lR5kIs

Annyit láttam, hogy nem Ray Ban, de nem tudtam elolvasni. (Oldalt rá van írva és többször látszik, csak kalligrafikus szépírással van írva, és nem elég közelről mutatják, hogy olvasható legyen)



2017. aug. 18. 18:32
 1/6 .,,.,,.,, ***** válasza:
42%
Hát ha te sem tudod elolvasni miért várod hogy másnak menni fog?
2017. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hülye paraszt... Nem arra gondoltam, hogy másnak talán sikerül elolvasni, hanem valaki ismeri a márkát... A Ray Ban is nehezen olvasható, de aki ismeri a Ray Ban jelét, messzebbről felismeri.
2017. aug. 18. 23:02
 3/6 anonim válasza:
100%
Bélának vagy pistának?
2017. aug. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bélára gondolt amúgy
2017. aug. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom a nevüket... Nem a rendőr, hanem aki a "gyorshajtót" alakította.
2017. aug. 20. 14:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Megfelelő felbontásnál, amikor oldalról mutatták az arcát, akkor megállítottam, és kivágtam a képet a videóból.

A szemüveg nem Ray-Ban (most a gyorshajtóról beszélünk ugye), hanem "Newfeel" van az oldalára írva.

Ahogy utánanéztem, a Decathlon árul/árult ilyen szemüvegeket.


[link]

2018. ápr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!