Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kozmetikai tükröt hol tudnék...

Kozmetikai tükröt hol tudnék vásárolni?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, ami kétoldalas: az egyik sima a másik nagyított. Nem a falra szeretném feltenni, hanem olyat szeretnék aminek talpa vagy kis állványa van és kb. 8 cm átmérőjű. Létezik ilyen?
2010. máj. 24. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Rossmann, DM, ha nem talalod, kerdezd az eladot.
2010. máj. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
De akár az IKEÁban is találsz. Én ott vettem készletben (talpas, kétoldalas, nagyítós tükör, plusz egy tapadókorongos nagyítós), de biztos lehet külön is kapni.
2010. máj. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia ,igen a MÜLLERbe biztos h van,én is ott vettem,fémkeretes jó nagy és 5ezer valamennyi volt,de vannak műanyag keretesek ,azok olcsóbbak.
2010. máj. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rossmannba van!! Én is ott vettem, 1500Ft körül volt:)
2010. máj. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a tescoba vettem, nagyon szép, 1200ft volt azt hiszem, de ne a kozmetikai osztályon keresd, hanem a fürdőszobai kellékeknél :)
2010. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Érdekesek ezek a hirdetések a nagyítós tükrökről.

Mindent írnak róla,de hogy hányas a nagyítása azt nem vagy ritkán.Ki tud olcsóbban 10x es nagyításút.

Küld a doki4950@freemail.hu-ra köszi

2018. jún. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!