Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Answear nevű oldal mennyire...

Answear nevű oldal mennyire megbízható? Rendelt már onnan valaki? Nagyon durva leárazások vannak, szinte már hihetetlenek, ezért elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés

2017. aug. 28. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Háromszor rendeltem már tőlük, minden rendben ment. A futárszolgálat nem tartja be az 1 napos házhozszállítási időt, de ez nem a webáruház hibája,ők időben feladják a csomagot, de a DPD 1 nap helyett 2 nap múlva hozza ki a csomagot, így számolj. Amúgy valódi márkás ruhákat árulnak. A durva leárazások meg ne bizonytalanítsanak el, nyilván így is megéri nekik, mert sok ruha pillanatok alatt elfogy. A minap akartam rendelni egy pulóvert ami 9 ezerről volt leárazva 4 ezerre, de el kellett mennem itthonról aztán amire visszaértem néhány óra múlva már nem volt belőle.. na nem akarok itt reklámot csinálni , de én meg vagyok velük elégedve, eredeti csomagolású termékeket kapsz, amiket legtöbb esetben még ki se bontottak a csomagból. Max akkor ha valaki visszaküldte mert nem volt jó az illetőre a rendelt méret, mert akkor nyilván újra felteszik azt a visszaérkezett egy darabot. Ami negatívum, hogy csak otthonra tudod rendelni a ruhát, és csak készpénzzel tudsz fizetni a futárnál. Nincsenek még pick pack pontjaik, remélem hamarosan azok is lesznek.

2017. aug. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, rosszul írtam, szóval a futárnál tudsz fizetni bankkártyával is és készpénzzel is, de csak utánvétesen tudod megrendelni a csomagot, azaz akkor fizetsz mikor hozza a futár, nincs előre fizetési lehetőség, stb...
2017. aug. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :) Azóta megembereltem magam és megrendeltem tőlük a táskát, amit akartam, nálam 2 napos szállítási időt írtak szóval nem is reménykedtem, hogy 1 lesz. Kíváncsi vagyok. Majd írok véleményt, hogy ment. :)

Köszönöm a válaszod!

2017. aug. 29. 11:38
 4/9 anonim ***** válasza:
1. válaszadó vagyok. Hogy ment ? :D
2017. aug. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szia! :D

Hát, a kettő napból végül három lett, de nem bánom. A futár nagyon kedves volt, a táska amit rendeltem, hibátlan. :) Szóval örülök. Ajánlom az oldalt mindenkinek!

2017. aug. 31. 14:36
 6/9 Veronikusa14 válasza:
Ha legkozelebb, olcsóbban szeretnél rendelni, ahogy én szoktam, sms-ben mindig kapok kedvezményes kuponokat, de használhatod ezeket is [link] jó vásárlást!
2018. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Csak akkor rendeljen valaki ha bevállalja, hogy nála marad az árú akkor is ha az nem felel meg.Nem szeretik a pénzt visszafizetni.

[link]

2019. jan. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez badarság, 2018 óta folyamatosan rendelek tőlük, többször is küldtem már vissza terméket és mindig hamar megküldték a pénzt. Nagyon megvagyok velük elégedve, jó minőségű cuccaik vannak és tényleg pár nap alatt megérkezik. Ha állandó vásárlójuk vagy, állandó kedvezményekben részesülsz.
2022. júl. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én rendeltem tőlük, egy adidas szettet a nadrág az lyukasan érkezett....
febr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!