Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Evana sminktermékről vélemény,...

Evana sminktermékről vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nagyon szépek a cuccok és sok jó véleményt olvastam már róluk. Én jelenleg sminkecsetet szeretnék venni, van már valakinek tapasztalata?

2017. aug. 30. 09:59
 1/5 anonim válasza:
100%
Nekem megvan az egész ecsetkészlet és a fekete tok is. Sigma ecseteim is vannak, de az Evana ugyanazt tudja, csak negyed annyiba kerül. Vettem még alapozót, púdert, szemfesték palettát is. Az áruk hihetetlenül olcsó de a minőségük profi. Nekem hegyekben állnak a különféle márkájú sminkes dolgaim otthon, igazi gyűjtő vagyok és én nagyon elégedett vagyok az Evana termékeivel.
2017. aug. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szia!

A mattra száradó tartós rúzsai nagyon jók, nem szárítják a szájat. És az alapozó is, eléggé tartós és jól fed. Én csak ezt a két terméket vettem eddig, nagyon szeretem őket. Szerintem érdemes kipróbálnod.

2017. szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tucsek1992 válasza:
100%
Én a rúzspalettát vettem, tökjó puha maradt a szám nem száradt ki, nem kell ötpercenként újra kennem. Rendeltem hozzá ruzsecsetet kipróbálásra, könnyen tisztítható, nem esik szét. A teljes ecsetkészletet karácsonyra szeretném, remélem jön valami akció addig.
2017. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Púdert vettem, fantasztikus! Most tervezem az ecseteket és az alapozót megvenni. Azt olvasom mindenhol, hogy nagyon jó. Kíváncsi vagyok, hogy nyáron is tartós, mikor izzadok? Minkenképp kipróbálom.
2020. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kínai cuccok. Nekem semmivel nem tudnak többet, mint bármelyik kínai termék. A Glow Up highlighter paletta is pontosan azt tudja, mint a hasonlóan kinéző kínai boltban kapható 600,- Ft-os termékek. Ugyan ezeket más feliratozással bármelyik nagyobb kínai boltban meg lehet vásárolni töredék áron.
jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!