Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Erzsébet plusz kártyával...

Erzsébet plusz kártyával lehet Douglas/Müller/Rossmann ilyen helyeken fizetni?

Figyelt kérdés
A DM-ben lehet. Viszont a többi lehet csak a papíralapú utalványokat fogadja el? Miért? Listát is kerestem, hogy rászűrjek, de csak az az idióta térkép jött ki...:D azon meg bogarászni...

2017. szept. 6. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A Müllerben pont tegnap kérdeztem, csak a papír alapút fogadják el (iskolakezdési).
2017. szept. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekünk Ajándékon van az összes, köszönöm a választ!:) (de ennek akkorsincs semmi értelme hogy a papírt elfogadják a kártyát meg nem..:D)
2017. szept. 7. 08:30
 3/4 anonim ***** válasza:
A kártyához kell valami plusz eszköz vagy program, tehát nem elvi hanem technikai akadálya van általában.
2017. szept. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kártyához egyedül bankkártya olvasó kell, az meg van nekik, mégsem fogadják el a kártyát, nyilván nem igényelték a lehetőséget az utalvány kibocsátójától.

Ezt a kártyás dolgot pazarul bevezette a forgalmazó, csak az elfogadóhelyeket nem sikerült hozzá igazítania. Így ha náluk reklamálsz, hogy nem tudod felhasználni a pénzedet, csak a vállukat rángatják, hogy az üzlet dolga, hogy felvegye velük a kapcsolatot és kérje a szolgáltatás kiépítését. Nekem a kultúra zsebből jár le mindjárt több tízezer, mert egyszerűen ahol ígérték, hogy lesz kártyaelfogadóhely, ott nincs a mai napig.

2017. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!