Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki kipróbálta már a...

Valaki kipróbálta már a szemhéjmatricát? Tényleg működik?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem is hallottam még róla!1általán van ilyen??
2010. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aki nem ismerné:

[link]

2010. máj. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség. Senkinek sem egyforma nagyságú a szemhéja, és akkor meg még hátrébb vagyunk, mert csúnya lesz. Az Avon is kitalálta a körömlakkmatricát, és mi lett belőle? Bukás!
2010. máj. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de én olyan választ várok ahol a vele kapcsolatos tapasztalatokat írja le valaki és nem pedig azt, hogy ismeri-e vagy sem.
2010. máj. 27. 11:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem már volt alkalmam egyszer kipróbálni, de vagy elcsúszott, nem ragadt mindenhová. Szerintem sminkeld te magad. Meg amennyibe kerül. 1000 forint, és csak egyszer használod. Inkább vegyél párszáz forintért spirált, szemfestéket szemcekát és az sokáig kitart.
2010. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elmondom nekem milyen problémáim voltak vele

1. nem mindenhol ragad rá ugyanolyan mennyiségben

2. nem szabvány szemhéjam van (nem hiszem hogy túl sok embernek lenne az :D) és ezért nem illeszkedik tökéletesen

3. csúszkál, el is kenődhet

4. utána még rá kell dolgozni ecsettel, mert kicsit ilyen pöttyös ahogy rajta van a szemeden...


szóval szerintem felesleges:D

2010. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!