Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek dragabb sminkkel...

Szerintetek dragabb sminkkel jobb eredmenyt lehet elerni, mint egy drogeriassal?

Figyelt kérdés

Chanel alapozojat es primeret nezem, eleg szep a vegeredmeny veluk. Meg a balm bronzositojat, highlighteret. Szerintetek jobb, mint egy drogerias? En rimmel highlighteret hasznalom, es nahyon bena szerintem, alig fog. :/ bronzosito szintugy, vagy 1 kilot fel kell vinnem az ecsetre, hogy latszodjon valami.

Megprobaljam a dragabb cuccokkal vagy teljesen folosleges? Osszegyujtottem ra, csak erdekel masok velemenye is. Tapasztalatok esetleg?


2017. szept. 11. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges.

Youtube-on van egy videó, egy lány az arca egyik felét drogériás termékekkel, a másik felét drága termékekkel sminkelte. Ugyanolyan lett. Van, amelyik termékből az olcsóbbat jobban találta, van, amelyikből a drágábbat.

Aki tud sminkelni, az olcsóbb termékekkel is tud. Aki nem tud, azt meg azt hiszi, hogy drágábbal jobb lesz.

2017. szept. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hmm, ebben lehet van igazsag, de szerintem az osszetetele a dragabb sminkeknek nem annyira karos, mint pl a drogeriasoknak. Akkor nem eri meg azt mondod?
2017. szept. 11. 18:22
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
2: Az összetétel nem attól függ, hogy drogériás vagy drágább. A drágább termékek is tele vannak mindennek, ami nem igazán egészséges.
2017. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

attól függ mit veszel. szempillaspirált nem éri meg drágát venni.

alapozót ennél olcsóbban is tudsz jót venni szerintem, de abból olcsók között valóban van sok rossz.

balm highlightere eléggé ikonikus, azzal biztosan nem nyúlsz mellé.

brozonsítót drogériásban is találsz jót szerintem. most nem emlékszem, vagy a catrice-nek, vagy az essence-nek van egy kifejezetten jó.

nem feltétlen éri meg egyébként a drágább. olcsók között is találni jókat. krémmániát nézegesd esetleg.

drogériás vs márkás sminknél az se mindegy, hogy a nap végén melyik hogy néz ki. szóval felkenve lehet jó, ha elég sokat használsz a színből akkor olyan lesz, de fent marad-e.

2017. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Terméktől függ, vannak drogériás márkáknak is szuper cuccai (a moyra körömlakkok pl 5-600Ft körül mozognak és nagyon sok műkörmös használja) és drága márkáknak is gagyi, próbálgatni kell sajna, krémmánián lehet valamennyire tájékozódni.
2017. szept. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A krémmániát nagyon ajánlom! Ja és mi számít drágának? Számomra a drogériás 4000 forintos rúzs is drága... Egyébként szerintem a drágább, de még mindig drogériás cuccaim(szemspirál,alapozo,puder) tartosabbnak bizonyultak, mint az olcsóbb társaik.
2017. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#1 Én is épp erről a videóról akartam írni a kérdés elolvasása után. :D

Egyébként a drágább termékeknél, mint pl a Mac, Nyx, Kylie stb... csak a márkát fizeted meg. Az egyik barátnőm rendelt Kylie rúzst, és már a felkenés pillanatában megbánta, hogy felkente.

Viszont a drogériás termékek olcsók, és kis válogatással simán találhatsz akár jobb minőségűt is, mint a márkás sminkek.

Nekem alapozóból a Catrice, tusból a Lovely és szempillaspirálból az Essence jött be.

Volt szerencsém régen kipróbálni dárgább árkategóriájú termékeket, ám a képeket visszanézve talán a drogériás sminkekkel talán jobb eredményt értem el. :D

2017. szept. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*megbánta, hogy megvette
2017. szept. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Megvettem az alapozot es a highlightert. Egyikben sem csalodtam, a highlighter arat nem bantam meg (imadom), viszont az alapozoban rajottem hogy a markat fizettem meg es nem volt valami sok benne😄

Legkozelebb a smashboxot szeretnem kiprobalni, errol tudtok velemenyt irni? Van olyan nem drogeias marka amiben nem is a nevet fizetem meg?

2017. szept. 15. 10:38
 10/10 anonim válasza:
Valóban, sokszor a márkát fizeted meg. Próbálgass drogériás termékeket is, mert jó pár van, amit imádok és nagyon jó az ára. Érdemes figyelni, hogy a beauty guruk, bloggerek milyen termékeket emelnek ki, bár a hype nem feltétlenül jó. Viszont vannak olyan high-end termékek, amik megérik az árukat. A kozmetikumok és a sminkelés tiszta zsákba macska, de mint mondtam érdemes először a drogériás termékeket próbálni!
2017. szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!