Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műköröm készítés, mi a menete?

Műköröm készítés, mi a menete?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sosem voltam még körmösnél, eddig mindig a nővérem csinálta a körmöm, ő hobbiból foglalkozik ilyennel. :)

Most rendes műkörmöshöz mennék. Kaptam időpontot, de nem kérdezett semmit, milyet szeretnék (én azt hittem, úgy lesz, mint a fodrász, előre jelentenem kell, hogy mire készüljön).

Azt tudom, hogy zseléset akarok, meg mekkorát, meg egy alapszín elképzelésem is van, de konkrétan nincs meg, hogy milyen körmöt szeretnék.

Gyakorlatban ez hogy fog kinézni? Nem lesz gáz, hogy nem konkrét ötlettel megyek? Kéne összeszednem fotókat, hogy milyet akarok? Vagy megmondom, hogy szín, meg mondjuk akarok *valamilyen* díszítést gyűrűsujjra, és akkor elkreatívkodik magának?



2017. szept. 14. 09:44
 1/5 anonim válasza:
Itt úgy van, hogy odamész és vagy részletesen elmondod hogy milyet szeretnél vagy mutatsz neki egy képet :)
2017. szept. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Körmöse válogatja. Nekem például tök jól esik, ha azt mondja, hogy nekem hogy csináljak valami szépet és akkor tök kiélhetem magam :-D <3

De van olyan csaj is itt a szalonban , aki csak olyat csinál meg amit pontosan elmondanak neki vagy visznek képet. A húgom meg mondjuk félúton van, ha mondasz neki témát azon belül szeret alkotni :-D Én és anya vagyunk ilyenek, hogy imádjuk ha a vendég csak kér valamit :-D

Szóval szerintem nagyjából legyen elképzelésed, aztán majd kiderül milyen körmös ez :-)

2017. szept. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én örültem volna neki, de ő nem a "csinálj valami szépet" típus, így elég egyszerű körmöm lett. Legközelebb már okosabb leszek. :-)

2017. szept. 20. 21:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom :-( Amúgy most olvastam újra a kérdésed, miért akartál mindenképp zseléset? Csak kíváncsi vagyok
2017. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Eddig csak olyanom volt, azt ismerem, meg úgy tudom/tudtam, hogy az jobb, tartósabb, kevésbé bántja a körmöt.

Egyébként a körmösnek is ez volt az első kérdése, meg rá is beszélt a porcelánra. :) Nyilván az én infóim csak ilyen innen-onnan összeszedett morzsák, ő azt mondta, szerinte jobban járok, hát hittem neki. :D

2017. szept. 24. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!