Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Notino-n eredeti termékek vannak?

Notino-n eredeti termékek vannak?

Figyelt kérdés
2017. szept. 22. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. szept. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. szept. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Amúgy pont a napokban olvastam ezzel kapcsolatban egy fórum beszélgetést fragranticán, mondjuk ugye az vonatkozik az amerikai és az európai notinora is, ami nem teljesen ugyanaz (nagyon más a szabályozás stb), és sokan azt írták, hogy az online diszkontoknál előfordulhat, hogy pl azért tudnak valamit olcsóbban adni, mert pl régebbi.

Én ezen felbuzdulva leellenőriztem a náluk vett parfümömet (a kód alapján utána lehet nézni mikor gyártották), és csak pár hónapos volt amikor vettem.

2017. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy lehet utana nezni?
2017. szept. 22. 13:48
 5/7 A kérdező kommentje:

Mmint a kod alapjan?

Azt nem tudjak hamisitani?

2017. szept. 22. 13:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, eredeti! Már legalább 6 parfümöt rendeltem innen, teljesen megvagyok velük elégedve. Barátaim is innen szoktak, náluk sem volt még gond. Nem hamisítvány egyik sem, némelyik parfümöm akár 12 óra után is érződik rendesen, szóval nyugodtan rendelhetsz!
2017. szept. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Alapozót rendeltem innen. Azert aggodom kicsit, mert ugye az arcomra lesz kenve a cucc! :D
2017. szept. 23. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!