Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fossil karórák megbízhatók?...

Pocahontas12 kérdése:

Fossil karórák megbízhatók? Hosszú távon is megállják helyüket?

Figyelt kérdés

jó minőségű karórát keresek, a fossil-on gondolkozom... vkinek van mvi tapasztalata? Mi az ami még jó márka? swatchnak elég bohókás órái vannak, az nem az én stílusom.

kb 3,5 cm átmerőjű számlap lenne a legjobb!



2017. szept. 24. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Fossil órám. 35-40 E között volt az ára. 1,5 év után kezdett róla kopni az aranyozott szín. Most kb 2 éve van meg, nem kopott sokkal tovább de már nem a régi. Más hibája nem volt még. Természetesen fürdéshez levettem mindig.
2017. szept. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Swatch és Fossil nem említhető egy lapon (még ha árban hasonló modellről is van szó). A Fossil egy kínában gyártott, óraként értéktelen divatmárka, a Swatch pedig - még a legolcsóbb is - valódi svájci óra. Minőségben ég és föld a kettő. Az ötszámjegyű kategóriában a japán órák között nézz körül: Seiko, Orient, esetleg Citizen. Akár még a Casio is jó választás lehet. A 35 mm-ből (meg a nevedből) gondolom, hogy lány vagy. Ezekben a márkákban vannak nagyon szép női órák is, és ha értékálló, minőségi órát szeretnél, akkor inkább ezeket keresd, mint a Fossilt vagy más divatmárkát.
2017. szept. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!