Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a különbség a natural...

Mi a különbség a natural spray és az edt között?

Figyelt kérdés
Vettem egy 75 ml-es puma parfümöt 2500 ft-ért, ez natural spray. A 30 ml-es EDT változatát pedig 6ezerért árulják. Mi a natural spray és az edt között a különbség? A natural spray nem olyan jó minőségű és nem tart olyan sokáig az illata, sajnos nem értem:) Segítsetek!
2008. okt. 21. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is pont puma van a natural spray 75 milis, és nem tömény, hamar elmegy az illata.inkább akkor lehet 30 miliset veszek rossmannba tök nagy leárazások szoktak lenne pl. mustang 30 milis, 1500 volt nemrég. és az tömény lehet, elég 2 fujás.
2008. okt. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, értem:)
2008. okt. 21. 13:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy különbség van a natural spray és az edt közöt! Az EDT azért drágább, mert sokkal erősebb az illata, ebből adódóan kevesebbet kell belőle használnod. Sz.tem nem igazán érdemes natural spray-eket venni, mert a parfüm jobban megéri...:)

Ja, és a natural spray-eket általában felvizezik..:/

2008. okt. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És akkor mi van ha az van ráírva egy 90 ml-es parfümre, hogy eau de toilette és alá meg hogy natural spray? Akkor ez most melyik?
2008. okt. 22. 11:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Hol láttál ilyet? teszvesz.hu-n és társain? Csak, mert ott általában hamisítványokat árulnak...:/ am, második válaszadó voltam..:)
2008. okt. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Ja, azt kifelejtettem a válaszból, hogy mennyi az ára ennek a parfümnek? Mert, ha nagyon olcsó, akkor biztos, hogy natural spray..:)
2008. okt. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, megvilágosodtam, mostmár értem hogy mi a különbség az edt edp meg a natural spray között:) Inkább veszek olyat aminek tovább tart az illata.
2008. okt. 23. 17:59
 8/9 anonim válasza:
Sziasztok! Nálam most pont ugyanez a bibi. Közel 18.000 ftért rendeltem meg szülinapjára a kedvenc parfümét (CD- Fahrenheit) és EDT változatban kértem. Viszont alatta fel van az IS tüntetve,h natural spray! Ez most mi??
2018. márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Valójában a natural spray csak azt jelenti, hogy fújókás illatszer.

A lényeg az, hogy az EDT jóval töményebb, mint a "perfumed deodorant" jelzésű natural spray.


[link]

2018. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!