Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tanácsos egyszerre több...

Tanácsos egyszerre több lyukat fúratni/lövetni a fülembe, vagy egyenként (páronként? ) csináltassam?

Figyelt kérdés
Most csak egy lyuk van mind a két fülemben, de szeretnék többet is (egyet-kettőt pluszba mindkét oldalra), és úgy, h az egyik a porcba legyen, fönt. Ja, és írhattok javaslatokat is, h hányat és hova, mert kicsit tanácstalan vagyok, csak azt tudom, h szeretnék még :D
2010. máj. 27. 23:22
 1/7 anonim válasza:
100%

Ha szeretnéd, akkor simán lehet egyszerre többet. Én anno egyszerre 4-et lövettem a jobb fülcimpámba. Nem vészes a dolog. ;)

Abban viszont nem szeretnék tanácsot adni, hogy hova rakasd, mert azt úgy is te tudod, hogy neked mi tetszik. No, meg, ha megunod, akkor csak kiveszed és kész. (Már nekem is csak egy van.)

2010. máj. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :) és mindért külön kell fizetni vagy páronként vagy hogyan?
2010. máj. 27. 23:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha piercingesnél csináltatod, akkor egyenként van számítva az ár (többnyire), fodrászatoknál, meg hasonló helyeken meg az esetek többségében páronként (de attól még lehet csak 1 lukat lövetni).

Semmi akadálya nincs annak, hogy egyszerre több lyukat is lövess/szúrass, legalább egyszerre túlleszel a fájdalmon, meg a gyógyulási folyamaton (nagyjából legalábbis). :)

2010. máj. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a bal fülembe lövettem eggyet karácsonyra:)Úgyhogy mostmár ott 2 van,a jobba pedig 1:DDe még lesz több is,csak anyámnak nem nagyon tetszik az ötlet.

Amugy nekem 700.-volt 1 db.1 pár 1400.- asszem:)Porcba csak szúrni lehet,azt piercingessel csináltasd,mert az kényesebb terület,és jobban is fáj.

2010. máj. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem a kiskoromban lőtt 1-1 lyukon kívül a bal fülemben 3 lyuk van, amit egyszerre lőttek ki( külön-külön kellett érte fizetni) A jobb fülemben 2, azt is egyszerre szúrta egy barátom ( így ingyen volt), az egyik a porcban van.

Sztem érdemes egyszerre csak az egyik füledbe ( ott mindegy, h mennyit), h a másik oldaladon tudjál aludni :)

2010. máj. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Nekem van mindkét fülemben, a balban 5 , a jobban 4, ebből a jobban egy porcban van, felül.

Lövethetsz egyszerre többet is, de semmiképp mindkét oldalra egyszerre. Tanácsos előbb csak egyik oldalra, mert ha mindkét oldalra lövetsz egyszerre, nem igazán kellemes aludni, Hisz akármelyik oldaladra fordulsz megérzed a füled, fájni fogsz és nem lesz egy nyugodt éjszakád, ráadásul nagyobb az esély rá, hogy begyullad és a gyógyulási idő is hosszabb. Én jártam így, de én is csak utólag tudok okos lenni. :D Arra ügyelj még, ha kilövetted, feltétlen szólj a barátaidnak hogy óvatosan ölelgessenek mert megsüketülnek ha sikítassz hogy fáj. :D Szúrás vagy pisztoly. -> Tapasztalataim szerint a pisztoly előnyösebb, hisz egy pillanat az egész. Puff és bennt is van a fülbevaló, míg a szúrás macerásabb. Ha már telesen regenerálódott az egyik füled, amelyikbe először lövetted, jöhet a másik. Mégegy tanács: Ne piszkáld túl sokat, mert begyulladhat és akár vadhús is nőhet rá hátul, ami igencsak nem kellemes, hisz ki kell szedni az égszert, amiért annyit "szenvedtél". Remélem segítettem valamit ;) Szép napot és jó lövetést ;)

2010. máj. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek a válaszokat :)
2010. máj. 29. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!