Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet kérni próba pillát?

Lehet kérni próba pillát?

Figyelt kérdés

Kétszer volt műszempillám feltéve (tincses) az egyik 3D, a másik sima kínaiban vásárolt pilla volt amit egy ismerősöm rakott fel nekem egy nagyon erős fekete keményre száradó ragasztóval. A 3D-vel nem volt problémám viszont a másodikkal nagyon meggyűlt a bajom! Égett, viszketett a szemem és akkorára tagadtak a szemim mint egy békának. Aztán nagy szenvedés árán leoldó folyadékkal leszedtem. Szeretnék újra felteteni műszempillát de nagyon félek az az igazság! Hallottam hogy létezik próba pilla, ezt minden kozmetikusnál lehet kérni? És ez hogy működik mit takar ez hogy "próba"

Valamint ha nem lehetséges és mégis felrakatnék pillát és nem bírja a szemem akkor ő azt könnyen le tudja szedni?


2017. okt. 2. 20:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!