Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Muszempilla hason alvóknak?

Muszempilla hason alvóknak?

Figyelt kérdés
Gondolkodom a muszempillan de mivel hason alszom, nem tudom h mennyire lenne tartós? Nagyon durván hason alszok, tehát van h a szememen is :D megtorne, lepotyogna a pilla?
2017. okt. 11. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínű nem tenne jót.
2017. okt. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kár :(
2017. okt. 12. 13:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem lehet vele. Pl megmosni, megvakarni. Ááá én megőrülnék. Bár nekem nem kell mert alapból olyan hosszú mintha mű lenne. Mondjuk néha elgondolkozom rajta hogy rakatok de inkább nem :D:D
2017. okt. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jah, vizes se lehet?! Hat akkor nem nekem való. Kisfiam is folyton az arcomhoz nyulkal, nem lenne hosszu életű.
2017. okt. 13. 07:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Szóval el kell felejteni a teljes arc mosást bő vízzel plusz a szem mosást. Én úgy nem is érezném magam teljesen tisztának ha nem moshatnám meg. :D
2017. okt. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Csak a felrakás után nem érheti víz meg szoli egy bizonyos ideig, persze utána is mértékkel, mert a sminket és a csipát valahogy csak le kell mosni 😉annyi, hogy olajos alapú arclemosót nem használhatsz.Amúgy talán az éjszakai szemmaszk megoldás lenne,ez csak most ugrott be ☺
2017. okt. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat, a szemmaszkban is nyomodik a szemem ha rafekszek. Igazából, nem tehetek róla de máshogy nem tudok elaludni csak hason. Van egy pozíció ami kényelmes,de ilyenkor a fel arcom nyomodik :D ezért is kérdeztem, h vajon megtörik e a pilla vagy leesik e, vagy bírja e a kiképzést :D
2017. okt. 15. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!