Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire fájdalmas a smink...

Mennyire fájdalmas a smink tetoválás (szemhéj)?

Figyelt kérdés

Ma csinálták a szemöldökömet,elviselhető volt....de,kértem idő pontot,mert szeretném a szemhéjtetoválást (felső)is megcsináltatni.Viszont a kozmetikusom azt mondta hogy ez a legérzékenyebb.legfájdalmasabb terület,és hogy sokan nem is bírják...kicsit megijesztett,nektek milyen tapasztalatok volt?Kaptatok valami érzéstelenítő félét?Mennyire fájt?

Köszönöm!


2010. máj. 29. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom de lehet h ezek után nem fogok csináltatni pedig én is akartam pont ott:S
2010. máj. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát az tuti hogy fájni fog... kb 50x annyira mint a szemöldök.
2010. máj. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hááát ez nem jó hír:((((!Már azon gondolkozom hogy vissza mondom!
2010. máj. 29. 21:29
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem van, bekente lidokainos krémmel, és nem is éreztem szinte semmit, kicsit csikis érzés volt, később pedig olyasmi mintha valami belement volna a szemembe, de teljesen kibírható. Alul is megcsinálta, az valamivel kellemetlenebb.
2010. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2%

De csodásan fogsz kinézni :D

Tipikus magát 20nak képzelő ráncos, öreg néni... :D

2010. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves 22-15-ös!Nagyon okos vagy....csak magad járatod le,talán irigykedsz????Egyébként egy tipikus 25 éves magára valamit adó,ránc nélküli nő vagyok!SZÁNALMAS milyen rossz indulatú emberek vannak...pfffffff
2010. máj. 29. 22:19
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

ne is törődj vele.

Én 17 vagyok most lett a szemöldököm kitetováltatva és mindenki rossz szemmel néz rám ,közben meg sem kérdezik mi az oka.. Idióta nagyon sok ember.

Egyébként unokatesómnak sem fájt annyira szemhéján.. Ha akarod úgyis kibírod. Hajrá!:)

2010. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!

éN is egy hete csináltattam szemöldöktetoválást és nekem ez is eléggé fájt,mondjuk nekem elég alacsony a fájdalomküszöböm,de azért kibírtam.:D

Viszont a kozmetikus mondta,hogy ő most a szemhéjtetováláson gondolkozik,de nem mer belevágni,mert nagyon fájdalmas.

Meg azt is mesélte,hogy volt egy nő,aki ezt szerette volna,de a kozmetikus figyelmeztette,hogy nagyon fájdalmas,de a kuncsaft mégis vállalta,de alig bírta ki,mert nagyon fájt neki.

Szerintem ezt csak akkor vállald be,hogy ha tényleg nagyon bírod a fájdalmat,mert félúton abbahagyni nem szép eredménnyel jár majd.

Én tuti,hogy nem bírnám ki,éppen ezért inkább maradok annál,hogy magamnak kihúzom tussal és kész.

Én nem mernék belevágni,de ha Te bátor vagy és nem olyan alacsony a fájdalomküszöböd,akkor vállald be.

:D

Sok sikert hozzá,remélem szép lesz és nem fog nagyon fájni.

Üdv!

:)


Ja amúgy csak mellékesen jegyezném meg,hogy általában,itt ezen az oldalon nagyon a szemöldöktetoválás ellen vannak,de nem tudom,hogy miért.(Tisztelet a kivételnek)

Azt írják,hogy ronda meg ilyesmik,de abba igazából nem gondolnak bele,hogy valakinek egy szükséges,azt pedig végképp nem is tudják egyesek elképzelni,hogy létezik természetes hatású szemöldöktetoválás is és nem csak ez a homlokig csúcsosodó undorító qrvás szemöldök!


Bocs,de ezt meg kellett jegyeznem



Ja még valami!

Majd megírnád,hogy hogyan döntöttél és hogy mennyire fájt,ha megcsináltatod!?

Köszi,Üdv!:D

2010. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Thurston ***** válasza:
3%

22:19


Ő nem azt mondta, hogy konkrétan egy ilyen ember vagy, csak hogy ilyen típus. Mert igen, mindaz amit itt leírtál, hogy jaj milyen gonosz ez ak ommentelő, ez tényleg a világ egyik legocsmányabb dolga.

2010. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Thurston ***** válasza:
4%
Ja, mellesleg a legnagyobb gyökérség ilyenkor az irigységgel érvelni. EZ tényleg csak annyit bizonyít, hogy egyszerűen nem tudsz semmi értlemessel visszavágni, ennek ellenére bölcsnek és érettnek akarsz tűnni. (MOndjuk ezt már a kérdés feltevésekor elcseszted. D:)
2010. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!