Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehet megtanulni normális...

Hogy lehet megtanulni normális tusvonalat húzni?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, "gyakorlás", de már 5 éve próbálkozok, és semmivel se lett jobb az eredmény.

Megnéztem kismillió tutorial videót.

Próbáltam már folyékonnyal, zseléssel, és filcessel is.

A kézügyességemmel nincs gond.

Mégse sikerült elérnem egy pici javulást se az évek során.

Adjam fel, hogy valaha tudok magamnak tusvonalat húzni?

Vagy van még valami csodamódszer?


2017. okt. 26. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem se sikerul szepen, nem is celom mar. Talaltam mas megoldast. Megcsinalom a tus vonalat, ahogy sikerul,

Majd egy benyalazott fultisztitoval a szemem belso zugatol kifele indulva ,, leszedem,, a csale,elmaszatolodott reteget. Ha valahol belenyultam, kiegyenlitem, es kimentem a volnalbol, f. tiszitoval ujra leszedem.

Aztan, egy szemoldok egyettel a tus vonal folott kezdve az egesz szemhelyamat alapozoval elfedem. Igy lesz egy eles kontraszt a vilagos es a sotet hataranal, ami szeppnek mutatja a vonalamat.

2017. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sunshinedoll ***** válasza:

Pedig gyakorlás :D


Nekem sem megy mindig, de pl porral csinálni a legkönnyebb. Fújok sminkfixálót az ecsetre, belenyomom a szemfestékbe és porral húzom ki. Nincs olyan erős, mint a tus, de ez a legkönnyebb. Ezen kívül nekem a zselés/géles ami könnyebb vágott végű lapos ecsettel. Tussal, filccel, ezekkel nagyon nap függő, mennyire lesz szép.

2017. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!