Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet labellino ajakápolót...

Hol lehet labellino ajakápolót venni?

Figyelt kérdés
Annyit tudok, hogy müllerbe lehet kapni, de esetleg a Rossmannba vagy a DM-be nem árulják még? Ja és ha tudnátok ajánlani ajándék ötleteket, hogy egy 16 éves lánynak( nővéremről lenne szó) mit lehetne venni Karácsonyra, azt is megköszönném :) nagyon szereti a kozmetikumokat, ezért is gondoltam erre, mert ezt még nem hinném, hogy ismeri, én is tegnap láttam egy hirdetésben.

2017. okt. 29. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Én is a müllerben láttam meg azt hiszem a rossmannba.

(Egyébként ezt tényleg csak ajánlani tudom, nekem is van mentás és nagyon jó).

Vehetsz neki kártyát amire feltöltesz valamennyi pénzt (persze ne nagy összegbe gondolkozz) a kedvenc boltjába, drogériájába és ő pedig levásárolja és akkor így nincs az hogy nem tetszik, vagy kicsi amit vettél neki.

Készíthetsz házilag is dolgokat például egy párna amire közös képetek van rányomtatva, vagy karkötőt is akár.

(Én személy szerint a házilag készített dolgokat jobban szeretem.:))

Remélem segítettem.

16L

2017. okt. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A kártya nem is rossz ötlet...még meggondolom :)
2017. okt. 30. 22:31
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és lenne egy kérdésem: Rossmannba mennyibe kerül az ajakápoló? 1500Ft körül van? :)
2017. okt. 30. 22:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, 1500.:)

Ha a nővéred inkább a mentolos illatokat szereti akkor azt vedd, annyi "baj" van vele hogy nekem kicsit hűsítette a számat.

De van a pirosgyümölcsös is (málna talán meg még valami, ebben nem vagyok biztos..) arról nem tudok nyilatkozni. Egyébként nagyon jól zsírosítja az ajkakat csak kicsit drága.

2017. okt. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na igen...most eszembe jutott a Viszkok Fruzsi kedvencei nesszeszer, szerinted annak örülne? 3000Ft körül van, de szerintem megéri, mert külön-külön még drágább lenne megvenni a termékeket.
2017. okt. 31. 19:01
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és még egy kérdés: még lehet kapni a Rossmannba?
2017. okt. 31. 19:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a testvéred szereti Fruzsit akkor biztosan fog neki örülni.

Azt, hogy lehet-e még kapni nem tudom, mert még csak most hallottam erről először.

2017. okt. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!