Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A tincses műszempilláról...

A tincses műszempilláról olvastam, hogy ha jó minőségű a pilla, a ragasztó és a viselője vigyáz rá akár 10 napig is fent marad. Tudnatok ajanlani elerheto árú termékeket?

Figyelt kérdés
Elutazom egy munkahelyi projekt miatt es nem szeretnek reggelente a sminkelessel pepecselni, viszont kozmetikushoz nincs keret, hogy menjek, ezert gondoltam hogy megcsinalom magamnak itthon

2017. nov. 4. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:

10 napig lehetséges hogy fennmaradjon,de nagyon nem egészséges. Talán annyit kell tenned hogy nem mosol addig szemet és egyéb sminket nem teszel fel amit le kell mosni. Te tudod,de én nem próbálnám ki.

Ragasztó márka:Duo a mäcben elérheto és onnan hozza muszepilla

Bár az árukból ki jön egy olcsóbb 3D-s muszempilla:)

2017. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom! Vegul az ardell marka mellett dontottem, nagyon sok jot hallottam rola :)
2017. nov. 7. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Utazas elott semikepp nem kiserleteznek pillaval. Ha erzekeny a szemed ugy begyullad h csak antibiotikumos receptkoteles szemcsepp huzza le.

Ja, es azert irok, mert nekem pont ez tortent, pont utazas alatt, mert hat mikor probalna ki az ember uj dolgokat, ha nem utazas elott:D

2017. nov. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!