Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zsíros bőrömre milyen alapozót...

Zsíros bőrömre milyen alapozót ajánlotok ami nem károsítja a bőrt mindennapos használat mellett sem?

Figyelt kérdés

Minden nap leszedem a sminkem, megtisztítom az arcom és hidratálom.

Melyik az az alapozó ami a legkevésbé károsítaná és hosszútávon legkevésbé öregítené a bőröm?

Fontos, hogy zsíros bőrnek megfelelő legyen.


2017. nov. 13. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Maybelline Affinitone Matt alapozót használok immár sokadik éve. Előtte Manhattant használtam, de iszonyat maszk szerű volt... ez tökéletes, az én bőröm is zsíros, de ez tökéletesen fed, Rimmel púderrel fixálom!
2017. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
még annyi, 28 múltam, szerintem minimum 4-5 éve használom ezt az alapozót, a bőröm tökéletes!
2017. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mac alapozo hozzá púder drága de nagyon megéri mivel nem fényesedsz átt, vagy Cliniqe- Beyond Perfecting szintén szuper évek óta használom őket.
2017. nov. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!