Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Mi van a táskátokban?

Lányok! Mi van a táskátokban?

Figyelt kérdés

Kinek mit rejt az a bizonyos feneketlen női táskája? :D (ami a mindennapokban veletek van)


Milyen táskát hordtok?


Kort is irhattok :)


2017. nov. 30. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vagy "tornazsakot" hordok vagy ilyen elegánsabb oldaltaskat, ez attól függ hogy éppen hogy vagyok felöltözve. Nyilván tancuccok, zsepi, megszámlálhatatlan rúzs/ajakapolo, hajgumi, hullamcsatt, illetve van egy nesszeszerem, abban vannak gyógyszerek, női dolgok, kezfertotlenito, parfüm:)
2017. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Nagy, Deichmannos fekete mubor taskam van, az a pakolos fajta, ugyanis munkaba is ugy megyek, mintha epp koltozkodnek. :,D


Van nalam: tisztasagi betet, tampon, szolozsir, sebtapasz, hajgumi, hullamcsat, pendrive, nozi inhalalo, fesu, fajdalomcsillapito,kulcs, teafilter,esernyo, fulhallgato, intim torlo, penztarca, berlet tok, zsebkes, zsebkendo, telefontolto, golyos deo, parfum, holnap egy par csere zokni.

Ehhez hozza jonnak azok a dolgok, amik nem kellenek allandoan, csak aznapra. Pl etelhordo kajaval, villa/kanal, fuzet stb

21L

2017. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Bérlet, kulcs, igazolványok, pénztárca, telefon, zsepi, kézfertőtlenítő, szemüveg, szemüvegtörlő + tok, betét, sebtapasz, orrcsepp, rágó, kézkrém, hullámcsat, egy mini snitzer (a rossz emberek ellen), öngyújtó (nem cigizek, csak hátha apokalipszis lesz).
2017. nov. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Metionin ***** válasza:
73%

Bérlet, kulcs, telefon, iratok, pénztárca, rágó

táblafilc, könyv, füzet, határidőnapló, halállista

tolltartó, kisfésű, tükör, rúzs, kézfertőtlenítő, szatyor

időnként esernyő meg napszemüveg

néha előkerülnek belőle random csokik meg bonbonok :D


27

2017. nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Káosz leginkább.


Suliba egy hátizsákot hordok, nagyon kis aranyos, sötétkék darab, és a tankönyvek mellett van benne két tolltartó, egy sminkes táska, a tárcám, amiben van pénz meg bérlet, intimbetét is van nálam, szemcsepp, fésű, zsebkendő, meg mindenféle limlom ami odakeveredik.

2017. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Rengeteg táskám van, a high-end márkáktól kezdve a Zaráig mindenféle. Méretben is különbözőek, színben is, stílusban is.

Ha kistáska van nálam, ezek vannak benne:

-zsebkendő

-fülhallgató

-powerbank

-kulcsok, távirányító

-pénztárca

-kézfertőtlenítő


Ha nagyobb, akkor ezek mellé még bekerül a laptopom, ásványvíz, fésű, sebtapasz.

2017. nov. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gyűrött hatású szövet hátizsákom van, van benne esernyő, powerbank, kulcs, pénztárca, pár boríték, pendrive, fülhallgató tartó, citológia kiskönyv és az első zsebben egy rakat rúzs/ajakápoló.
2017. dec. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hátizsákos vagyok ( [link] ilyesmi, csak mintás)

-powerbank

-hajkefe

-parfüm,deo

-pénztárca

-törlőkendő

-füles

-tampon

2017. dec. 1. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jézus, én fiú vagyok és lesokkoltam xd.


Én telefont, fülest, kulcs, pénztárcát szoktam a zsebembe hordani és ennyi😂😂

2017. dec. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az eletem!:D hatizsakos vagyok, de nem sulis. Utalom a retikuloket, mindenhova hatizsakkal jarok :D van benne egy konyv mindig, amit eppen olvasok, van egy ovtasim abban: toll, fájdalomcsillapító, tampon es betet, filctoll, sornyito, hajkefe ami osszecsukhato, rago, cukor, ilyen aprosagok. Aztan egy uveg viz mindig van nalam, kezfertotlenito, ragtapasz, muzliszelet vagy csoki, mini csavarhuzo, szemet, zsepi hegyek, kicsike varrokeszlet olloval, hajgumi es nehany csat, kicsi parfum, dezodor, egy másik telefon ha a mindenkori lemerulne ut kozben, esetenkent ebed, munkaruha, valtas zokni es hasonlok... szoval nalam tényleg mindig minden van:) es nem soroltam fel szerintem mindent most :'D

24 vagyok. Ha ez fontos.

2017. dec. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!