Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Velemeny trend it up termekrol?

Velemeny trend it up termekrol?

Figyelt kérdés
Szeretnek venni egy matt ruzst. Nincs korabbi tapasztalatom ezzel a markaval. Megeri ilyet venni? Arban korubelul hol van?

2017. dec. 4. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az alapozóm ilyen,én azzal is megvagyok elégedve ilyen márkájú rúzst még nem használtam [link] ez a làny kipróbálja,meg Glamify videóblogger is használja ezt a márkát,szerintem ilyen középkategóriás termékeknek számítanak nagyobb viszonylatban,nem gondolom drágának az alapozóm 2ezer forintért vettem,megfizethető de nem gagyi.
2017. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Matt rúzsokat pont nem próbáltam tőlük. Árban az olcsóbbak közé tartozik. Nekem amúgy eddig elég lutri volt... amit tényleg imádok tőlük, az a szemöldökceruza. Ami eddig nem jött be, az a sima korrektor (a szem alatti egész jó), az egyik szempillaspirál és a szemhéjtusok, ja és az ilyen hosszúkás rúzsuk sem. Körömlakk elég lutri, hogy melyik jó és nem.
2017. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem a körömlakkjaik tetszenek, 3-4 napig bírja a körmömöm pattogás nélkül, szóval olyan közepesnek mondanám :)
2017. dec. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem eddig van egy púderem, egy sminkbázisom és egy tusom tőlük. A tus két-három használat után kifogyott, a másik kettővel maximálisan meg vagyok elégedve!
2017. dec. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Van két matt rúzsom tőlük és az árukért cserébe elég jók, bár vigyázni kell rá evés/ivás közben. Kopni viszont egyenletesen kopik.
2017. dec. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. dec. 9. 20:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Van egy olyan matt szájcreuzám vagy mi. Az valami elképesztő, de tényleg, már pár hónapja megvan, de még mindig ki vagyok hűlve rajta.
2017. dec. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!